Bruno, Chef de police: Víno, sýry, lanýže a jedna vražda...

Bruno, Chef de police: Víno, sýry, lanýže a jedna vražda... - Martin Walker | I15cajalco.com

...dtitul: Víno, sýry, lanýže a jedna vražda ... Ukončené soutěže - archiv - 2012-2014 - Centrum DETEKTIVKY ... ... Autor: Martin Walker. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2013 Počet stran: 240 Jazyk: cs ... Bruno, Chef de police je detektivní román ze slunného francouzského venkova s příchutí Bergeracu a vůní rozmarýnu. Laskavé a inteligentní vyprávění je příjemným protipólem ... Bruno, Chef de police. Kdo napsal knihu Bruno, Chef de police? Autorem je Martin Walker. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informac ... Bruno, Chef de police | Nakladatelství Dokořán ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Bruno, Chef de police Víno, sýry, lanýže a jedna vražda... V tuto chvíli bohužel rozebráno. Překlad Jan Klíma, vázaná s přebalem, 135 x 205, 240 stran, 298 Kč, ISBN 978-80-7363-373-8, EAN 9788073633738, řada Mimo edice, vydání 1, poprvé vyšlo 06.12.2011. Původní název: Bruno. Chef de police Bruno, Chef de police je detektivní román ze slunného francouzského venkova s příchutí Bergeracu a vůní rozmarýnu. Laskavé a inteligentní vyprávění je příjemným protipólem drsných severských detektivek. (víno, sýry, lanýže a jedna vražda--) Další popis Bruno, Chef de police - Walker Martin - Hlavní pracovní náplní policejního šéfa Bruna je starat se o řádný chod života malebného městečka St Denis v samém srdci Francie. Mezi jeho důležité úkoly patří organizace venkovských slavností či ragbyových zá Temný vinohrad (Bruno, Chef de police, na stopě dalšího zločinu) Martin Walker • Dokořán, 2012 • 2. diel série. Posielame do 14 dní. Druhý román Martina Walkera odehrávající se v idylickém městečku jihozápadní Francie vyhlášeném v...

INFORMACE

AUTOR
Martin Walker
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Bruno, Chef de police: Víno, sýry, lanýže a jedna vražda....pdf

POPIS

Hlavní náplní policejního šéfa Bruna je starat se o řádný chod života malebného městečka St. Denis na jihu Francie, což obnáší tak důležité úkoly, jakým je například ochrana místních výrobců sýrů před dovozci z EU, organizace venkovských slavností či ragbyových zápasů. A navíc si musí každý den vychutnat obligátní oběd o mnoha chodech a dobré víno. Tuto jeho pohodu naruší až brutální vražda postaršího imigranta z Alžíru.

Chcete si přečíst knihu?Bruno, Chef de police: Víno, sýry, lanýže a jedna vražda... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Walker. Číst Bruno, Chef de police: Víno, sýry, lanýže a jedna vražda... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY