Strašidelná chůva

Strašidelná chůva - Tuutikki Tolonen | I15cajalco.com

...í se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše ... Strašidelná chůva (Tuutikki Tolonen) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru ... Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládež. Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální. Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejle ... Strašidelná chůva (Tuutikki Tolonen) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí, že se specializuje na péči o děti a bude novou ... Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládež. Napsala Tuutikki Tolonen. Čte Bára Štěpánová. Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální....

INFORMACE

AUTOR
Tuutikki Tolonen
DIMENZE
7,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná chůva.pdf

POPIS

Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí, že se specializuje na péči o děti a bude novou chůvou jejich dvou dcer. Autorce se podařilo vytvořit okouzlující svět, ve kterém skříně mluví a příšery pracují jako chůvy, svět, jenž svou propracovaností možná připomene svět Harryho Pottera. Určeno především čtenářům ve věku 8–12 let.

Chcete si přečíst knihu?Strašidelná chůva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tuutikki Tolonen. Číst Strašidelná chůva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY