Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků

Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků - Pauline Wills | I15cajalco.com

...nam obsahuje přibližně 3500 titulů na skladě a je setříděn podle autorů; knihy bez uvedeného autora jsou setříděny na začátku seznamu podle názvu ... Říjen 2012 « Archiv | Dovol svému vnitřnímu světlu zářit.... ... . Yellowstonský region produkoval tři mimořádně velké sopečné výbuchy v minulých 2.1 milionů let. V každém z těchto kataklyzmatických událostí, enormní díly magmatu osypané na povrchu a do atmosféry se směsicí řezavé pemzy, sopečného popelu (malá, rozeklaná tříšť sopečného skla a skály), a plynu, který se rozšiřuje jak pyroclastic ("protipožární pruh ... Váš plán duše Rob Schwartz, PLSRt, BLSRt je autor, mezinárodní řečník a praktik v regresi duše života v minulosti a mezi regresi duše života. Po ... Metafora Archivy | Chrudimka.cz ... ... Váš plán duše Rob Schwartz, PLSRt, BLSRt je autor, mezinárodní řečník a praktik v regresi duše života v minulosti a mezi regresi duše života. Pomáhá jednotlivcům objevovat hlubší duchovní význam jejich vztahů, okolností a největších výzev, stejně jako léčení těmito výzvami. 2 PŮSOBENÍ PLEJÁD (Plejády III.) Nová kosmologie pro Věk Světla Barbara Hand Clow Název EN originálu: The Pleiadian Agenda: A New Cosmology for the Age of Light / Pleyadian Cosmology (jsou 2 verze UK a US) Tento text byl přijat, sestaven a vydán v Santa Fe v roce 1995 a přeložen byl v létě 1997 v Kryštofově Údolí....

INFORMACE

AUTOR
Pauline Wills
DIMENZE
12,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků.pdf

POPIS

Objevtepravou podstatu jógy a skrze ni i moudřejší způsob života. Tato kniha shrnuje tradiční jógové techniky a obohacuje je o aktivaci světelných trojúhelníků prostřednictvím jógových pozic, ásan. Nabízí nejen zdravější způsob života, ale i netušenou možnost, jak se ásanovou praxí, dechovými cvičeními, vizualizací a meditací přiblížit k nejvyšší metě osmistupňové jógové stezky – stavu osvícení. • Ponoříte se do tajů všudypřítomné světelné sítě. • Poznáte, jaké místo v ní zaujímáte. • Seznámíte se podrobně s 10 hlavními a 21 vedlejšími čakrami, které jsou při formování světelných trojúhelníků zásadní. • Naučíte se světelné trojúhelníky vizualizovat a vnímat. • Procítíte energii, kterou tělu přinášejí při setrvání v ásanách. • Spojíte se jejich prostřednictvím se svým vnitřním světlem. Kniha podrobně popisuje dechová cvičení vedoucí k očištění kanálků nádí a zvýšení toku prány v těle, představuje systém hlavních i vedlejších čaker, nabízí techniky, které vedou k jejich aktivaci a očištění, a představuje nový způsob objevování hlubokého duchovního rozměru jógy pomocí vizualizace a procítění světelných trojúhelníků, které chápe jako doprovodný jev postupného duchovního vývoje, jež směřuje k poslednímu stupni jógové stezky – k samádhi. V knize najdete i dechové techniky, sety průpravných cviků a sestavy ásan s pokyny pro správné provedení a popisem zdravotních účinků. Díky knize objevíte světelnou dimenzi svého bytí.

Chcete si přečíst knihu?Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pauline Wills. Číst Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY