Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly

Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly - Hana Parkánová-Whitton | I15cajalco.com

...m k ... Knihovny pod jednou střechou. Využijte komfort a jednoduchost prohledávání fondů desítek českých knihoven současně ... Whitton, Hana : Jak si neudělat z domova cirkus jako na ... ... . Využijte služeb knihoven, objednávejte, stahujte - kdykoliv a kdekoliv. Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Autor: Parkánová-Whitton, Hana Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020451491 ISBN: 978-80-240-5149-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 250 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Hana Parkánová - Whitton. ... A jako vždy se zde i tentokrát budo ... Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly ... . vydání) Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Hana Parkánová - Whitton. ... A jako vždy se zde i tentokrát budou dít věci, proti nimž se bude zdát londýnská rušná dopravní tepna Piccadilly Circus poklidným místem k nerušenému spočinutí. Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne zřídit ... Všechny informace o produktu Kniha Hana Parkánová - Whitton Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hana Parkánová - Whitton Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly. Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly. Hana Parkánová - Whitton. Volné pokračování knížky Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň zavede čtenáře opět do vísky Kingston, kam následovala Češka Hana svého anglického manžela Williama. Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Autor: Parkánová-Whitton, Hana Nakladatel: Mladá fronta EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 240 stran, bez zabezpečení DRM, 3,3 MB ePUB, 6,9 MB Mobi, 1,1 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly. Hana Parkánová - Whitton Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po za...

INFORMACE

AUTOR
Hana Parkánová-Whitton
DIMENZE
12,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly.pdf

POPIS

Volné pokračování knížky Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň zavede čtenáře opět do vísky Kingston, kam následovala Češka Hana svého anglického manžela Williama. A jako vždy se zde i tentokrát budou dít věci, proti nimž se bude zdát londýnská rušná dopravní tepna Piccadilly Circus poklidným místem k nerušenému spočinutí. Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne zřídit ve zděděném rodinném zámku převážně dívčí internátní školu, aby tak zachránila panství před finančním úpadkem. To však není jediný důvod, proč – jak se zdá – vzala harmonická atmosféra kingstonského života za své – Rusty se Speedym se totiž pustí do vylepšování svého obydlí, k čemuž ovšem přistupují více než originálním způsobem. Ve vesnici se mimoto objeví nový obyvatel, tajuplný cizinec, který místním, a zejména pak majiteli panského sídla Alistairovi O’Reillymu, připraví nečekané překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Parkánová-Whitton. Číst Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY