Klářino trápení

Klářino trápení - Pia Hagmarová | I15cajalco.com

...028385 ISBN: 978-80-00-02838-5 Originál: Klaras vintersorg Překlad: Stiessová, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Hagmarová Pia: Klářino trápení ... . vydání) Klářino trápení - Pia Hagmarová. Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její,... Klára se stala ošetřovatelkou v jezdecké škole, stará se o milovaného poníka Siggeho a je vlastně docela spokojená. Ale všechno se začíná komplikovat ve stájích i doma. Najde za Siggeho náhradu? 0 hodnocení Klářino trápení 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recen ... Klářino trápení | Albatros.sk ... . Ale všechno se začíná komplikovat ve stájích i doma. Najde za Siggeho náhradu? 0 hodnocení Klářino trápení 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její, může se o něj alespoň starat. Při ježdění ji občas trochu pozlobí, ale i tak ho má ... Klára se stala ošetřovatelkou v jezdecké škole, stará se o milovaného poníka Siggeho a je vlastně docela spokojená. Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její, může se o něj alespoň starat. Při ježdění ji občas trochu pozlobí, ale i tak ho má ze všech koní nejraději. Jednoho dne se ale dozví, že Siggeho možná od jezdecké školy odkoupí rodiče Lotty, která se o něj stará spolu s Klárou. Hagmarová Pia: Klářino trápení - Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její, může se o něj alespoň starat. Při ježdění ji občas trochu pozlobí, ale i tak ho má ze všech koní nejraději. Klářino trápení Prodej skončil. Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její, může se o něj alespoň starat. Při ježdění ji občas trochu pozlobí, ale i tak ho má ze všech koní nejraději. Jednoho dne se ale dozví, že jezdecká škola možná ... Počet stran: 132, Nakladatelství: Albatros, Autor e-knihy: Pia Hagmarová, Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její, může se o něj alespoň starat...

INFORMACE

AUTOR
Pia Hagmarová
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Klářino trápení.pdf

POPIS

Klára je vlastně docela spokojená. V jezdecké škole se stala ošetřovatelkou, takže když už poník Sigge není její, může se o něj alespoň starat. Při ježdění ji občas trochu pozlobí, ale i tak ho má ze všech koní nejraději. Jednoho dne se ale dozví, že Siggeho možná od jezdecké školy odkoupí rodiče Lotty, která se o něj stará spolu s Klárou. To by asi nepřežila, kdyby měla o poníka přijít. Situace se navíc komplikuje i doma.

Chcete si přečíst knihu?Klářino trápení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pia Hagmarová. Číst Klářino trápení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY