Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek

Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek - Aneta Pavlová | I15cajalco.com

... sny a zdravý spánek - Pavlová, Aneta; Kofroňová, Kateřina ; Elfka Týninka žije spolu s věrným kamarádem poletuškou Crepinem v kouzelné Stromové zemi ... Kouzelná zahrada - Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek ... ... . Jednou za čas při vhodné konstelaci se říše elfů a říše lidí propojí duhovým mostem. ... Pro předškoláky „V obchodě jsem nakoupil poprvé, byl jsem spokojen a nemám co vytknout, zboží mi bylo zasláno rychle." Kouzelná zahrada - Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek 186 CZK Nové Skladem Kouzelná zahrada - Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek. anotace: Proletět se na koních? Vidět zblízka mrakové peřiny a slyšet zpívat stromy a vodu? Proč by ne! S malou elfkou Týninkou a její věrnou poletuš ... Kouzelná zahrada - Aneta Pavlová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . anotace: Proletět se na koních? Vidět zblízka mrakové peřiny a slyšet zpívat stromy a vodu? Proč by ne! S malou elfkou Týninkou a její věrnou poletuškou se děti mohou ponořit do inspirativního příběhu, který dokáže probudit jejich představivost, kreativi...

INFORMACE

AUTOR
Aneta Pavlová
DIMENZE
10,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek.pdf

POPIS

Proletět se na koních? Vidět zblízka mrakové peřiny a slyšet zpívat stromy a vodu? Proč by ne! S malou elfkou Týninkou a její věrnou poletuškou se děti mohou ponořit do inspirativního příběhu, který dokáže probudit jejich představivost, kreativitu a pocit sounáležitosti s přírodou. Netypická, bohatě ilustrovaná pohádková knížka vtáhne děti do kouzelného dobrodružství, v němž se uvolní a pustí z hlavy všechny strachy a obavy. Jednoho dne zmizí z oblohy hvězdy a voda přestane zpívat, Země je v ohrožení a potřebuje pomoc. Zdá se, že jedinou nadějí je malá elfka a její zářivé tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aneta Pavlová. Číst Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY