Drak s čokoládovým srdcem

Drak s čokoládovým srdcem - Stephanie Burgisová | I15cajalco.com

...čtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin ... Drak s čokoládovým srdcem / Dračí srdce (1) --- LEGIE ... ... . Uvedené se týká pouze případů podléhajících EET. Drak s čokoládovým srdcem - Stephanie Burgisová - Fragment. 196 - 269 Kč - 11%. Drakie - Sophie Jordanová . 218 - 299 Kč ... Ženy zbožnují boty zrovna tak jako zbožňují čokoládu. Proto Vám s radostí představujeme náš elegantní dárek pro Vás, milé dámy - zlatá lodička z hořké čokolády. Dokonalou podobu střevíčku vyrobeného z hořké čokolády se zlatým zdobením ocení každá milovnice elegance a sladkostí.Chutnou botič ... Drak s čokoládovým srdcem - Stephanie Burgis | Databáze knih ... . Dokonalou podobu střevíčku vyrobeného z hořké čokolády se zlatým zdobením ocení každá milovnice elegance a sladkostí.Chutnou botičku jsme... Drak s čokoládovým srdcem . Aventurína je statečný mladý drak připravený vylétnout z rodné jeskyně a objevovat svět. Jenže její rodiče si to nemyslí. A tak jim to dokáže skutkem nevýsost odvážným. Zajetím toho nejnebezpečnějšího zvířete - člověka. Kdyby jen tušila, že žena, na kterou narazí, jí dá vypít ......

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Burgisová
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Drak s čokoládovým srdcem.pdf

POPIS

Dračice Aventurína je připravena vylétnout z rodné jeskyně a objevovat svět. Jenže její rodiče si to nemyslí. Tak se jim to rozhodne dokázat a zajme to nejnebezpečnější zvíře ze všech – člověka. Kdyby jen tušila, že žena, na kterou narazí, jí dá vypít začarovanou čokoládu, po které se přemění v obyčejnou lidskou holku! Ale Aventurína se nevzdává. Stačí jen získat místo učně v čokoládovně a pak ještě všem ukáže, kdo je tady drak!

Chcete si přečíst knihu?Drak s čokoládovým srdcem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Burgisová. Číst Drak s čokoládovým srdcem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY