Srdce v mrakodrapu

Srdce v mrakodrapu - Bohumil Ždichynec | I15cajalco.com

...lečnost Ludiya Property Management. Pomalu míjel patra pod sebou ... Srdce v mrakodrapu — Academia ... . Pád byl již nevyhnutelný. Všichni sledující měli srdce až v krku. Na video záznamu jde slyšet jejich zoufalý křik. Muž tvrdě dopadl na beton pod budovou, kde celou dobu stáli jeho přátelé. Ti okamžitě zavolali záchranku. Ta muže odvezla do místní nemocnice. Jako zázrakem muž přežil. dostupnost neznámá. 188 Kč 169 Kč. Bilanční sbírka moderní narativní poezie, ... Bohumil Ždichynec - Wikipedie ... . 188 Kč 169 Kč. Bilanční sbírka moderní narativní poezie, přicházející v originálně nové, svěží a čtenářsky... Srdce v mrakodrapu Bohumil Ždichynec. 189 Kč. 170 Kč-10%. Kniha Lidská existence je plná záhad a otazníků, v jistém smyslu i dobrodružstvím poznání. V uzlových bodech na prahu krizových prožitků si často klademe otázky: Žijeme? Nežijeme? Rozumíme příslovečnému „tady a teď"? O člověku jinak Bohumil Ždichynec ... Nejpodstatnější v životě tušíme, nevidíme dál než zase stopy. Jak nalézat ve světě krásu? Jsme... Hodnocení uživatelů ... V uzlových... Hodnocení uživatelů. Srdce v mrakodrapu. ŽDICHYNEC Bohumil. skladem....

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Ždichynec
DIMENZE
7,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce v mrakodrapu.pdf

POPIS

„Jak se svět proměňuje? Má anděl duši, může ji vůbec mít? Je pro nás ráj již uzavřený, či nikoli? Co ale bylo dřív? Je už za dveřmi budoucnost? Komu zvoní hrana? Jak to všechno bylo doopravdy? Znáš sám sebe? A znáš-li, přežiješ sám sebe? Kam se ukryla pravda? Je poznání poznatelné? Budou z nás všehovšudy ztracenci přimhouřených očí? Co lidstvu přináší postcivilizace? Nevyznáváme prostřednictvím médií jakýsi rituální kanibalismus? Kam dojdeme, jdeme-li stále víc odnikud nikam? V čem spočívá umění žít?... To všechno jsou otázky určené ponejvíce nám ještě přeživším nebo pořád přežívajícím, z nichž nejzávažnější je zejména a především ono tázání, s jehož přičiněním se tváří v tvář tekuté době a hranatému světu neústupně ptáme nejenom: Co dělat?, ale především: Jak žít? Po rozsáhlé kulturněhistorické publikaci Stopy v srdci, pojednávající o proměně člověka a krajiny ve světle genealogie jihočeského rodu, se básník a lékař Bohumil Ždichynec ve své nové knize opět obrátil k „srdci“; tentokrát ovšem nejen jako k symbolu současného života a soudobé civilizace, ale i jako k pozitivnímu symbolu naší kéž by rovněž pozitivní budoucnosti,“ píše o této knize literární kritik doc. PhDr. Vladimír Novotný, Ph.D.

Chcete si přečíst knihu?Srdce v mrakodrapu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Ždichynec. Číst Srdce v mrakodrapu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY