Nedokončený portrét

Nedokončený portrét - Agatha Christie | I15cajalco.com

...a psychické zhroucení - to osud naložil na bedra Celie, která se ocitá krůček od pokusu o sebevraždu ... Agatha Christie - Wikipedie ... . Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz části autorčina života, v mnoha ohledech autobiografičtější než její Vlastní životopis. Smrt matky, manželství v troskách a psychické zhroucení - to osud naložil na bedra Celie, která se ocitá krůček od pokusu o sebevraždu. Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz čá ... Christie agatha nedokonceny portret | Sleviste.cz ... . Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz části autorčina života, v mnoha ohledech autobiografičtější než její Vlastní životopis. Smrt matky, manželství v troskách a psychické zhroucení - to osud naložil na bedra Celie, která se ocitá krůček od pokusu o sebevraždu. NEDOKONČENÝ PORTRÉT. Druhou výpravu své ženy do romantické oblasti popsal Max Mallowan jako téměř autobiografické dílo. Celia, hlavní hrdinka románu, je takřka literárním obrazem Agathy Christie. Dětství strávené s imaginárními společníky a starou babičkou, hudební studia v Paříži, pobyt v Káhiře, námluvy s ... Kniha Nedokončený portrét Přidat komentář. BuchtaMaková. 17.06.2019. Od autorky už jsem přečetla více, ale tato byla zatím nejslabší, nezaujala. ... Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz části autorčina života, v mnoha ohledech autobiografičtější než její Vlastní životopis. Smrt matky, manželství v troskách a psychické zhroucení - to osud naložil na bedra Celie, která se ocitá krůček od pokusu o sebevraždu. Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz části autorčina života, v mnoha ohledech autobiografičtější než její Vlastní životopis. Smrt matky, manželství... Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz části autorčina života, v mnoha ohledech autobiografičtější než její Vlastní životopis. Smrt matky, manželství v troskách a psychické zhroucení - to osud naložil na bedra Celie, která se ocitá krůček ...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
9,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Nedokončený portrét.pdf

POPIS

Psychologický román z roku 1934 je jednou ze šesti takto laděných próz, které slavná královna detektivek publikovala pod pseudonymem Mary Westmacott. Nedokončený portrét, jenž vychází česky vůbec poprvé, nabízí sugestivní literární obraz části autorčina života, v mnoha ohledech autobiografičtější než její Vlastní životopis. Smrt matky, manželství v troskách a psychické zhroucení – to osud naložil na bedra Celie, která se ocitá krůček od pokusu o sebevraždu. V ten okamžik se setkává s bývalým malířem portrétů, jemuž pak během jediné noci vylíčí svůj životní příběh. Příběh dětství, vztahu k rodičům a babičce, příběh citového zrání, lásky, založení rodiny... a také příběh zrady, tragédie, nepochopení a osamění. Celia čelí osudovému rozhodnutí – ukončit vše, nebo následovat novou výzvu?

Chcete si přečíst knihu?Nedokončený portrét ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Nedokončený portrét Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY