Pohřbené tajemství

Pohřbené tajemství - Val McDermidová | I15cajalco.com

...ou, a obviní ji z vraždy... Případy-detektiva-Murdocha 08 stara blazkova; 18 videos ... Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Elektronická kniha ... ... ... Případy detektiva Murdocha 08x06 Fan klub detektiva Murdocha DVB T CZ ... Případy detektiva Murdocha 08x07 Pohřbené tajemství ... Pohřbené tajemství. 20:00 - 21:55, sobota (22. září) Herci: S. Carterová, D. Payne, T. Grant Thriller Kan. (2014). Sarah před rokem propustili od policie ... Thriller Kan. (2014). Sarah před rokem propustili od policie. Nyní napsala knihu, která vyvolala ... Případy detektiva Murdocha 08x07 Pohřbené tajemství - YouTube ... . (2014). Sarah před rokem propustili od policie. Nyní napsala knihu, která vyvolala emotivní reakce. Má své příznivce, ale i odpůrce, kteří tvrdí, že byla zkorumpovanou policistkou, a obviní ji z vraždy. (91 min) Pohřbené tajemství Val McDermidová BB/art , 2019 Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. Někteří velice vážení a vysoce postavení lidé jsou však odhodlaní pohřbít svá temná tajemství za každou cenu. Netuší ale, že Nick Heller se nezastaví před ničím… „Soukromý vyšetřovatel Nick Heller je chlap, kterého chcete mít na své straně, kdykoli se dostanete do potíží. The Final Problem Dlouho pohřbené tajemství přeci jen dohnalo duo z Baker Street, když s nimi hraje někdo velmi podivnou hru. Sherlock a John čelí největší výzvě jejich života. Pohřbené tajemství (VIII. řada) Čtvrtek 18. 10. 2018 na ČT1. Nastavit připomenutí ......

INFORMACE

AUTOR
Val McDermidová
DIMENZE
10,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbené tajemství.pdf

POPIS

Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. A poklad to není jen tak ledajaký: Alicin dědeček sem na konci války zakopal se svým parťákem dvě vzácné motorky. Jenže když Alice zorganizuje jejich vyproštění, dočká se nepříjemného překvapení – najde nejen motocykly, ale i mrtvolu mladého sportovce… v botách značky Nike z roku 1995… a s dvěma střelami v těle. Jak spolu souvisí obě záležitosti, které od sebe dělí padesát let, se začne ptát detektiv vrchní inspektorka Karen Pirieová z edinburské jednotky starých případů. Aby rodiny, které ztratily milovaného člověka, dostaly odpovědi, na něž mají právo a nikdy na ně není pozdě. Ne každý ovšem sdílí Kareninu touhu po spravedlnosti – a to nejen lidé, pro které vražda znamená pohodlné řešení rodinných či finančních problémů, ale bohužel i Karenini kolegové v nejvyšších policejních kruzích.

Chcete si přečíst knihu?Pohřbené tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Číst Pohřbené tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY