Listonoš vítr

Listonoš vítr - Radek Malý | I15cajalco.com

... jejich rodiče. Knihu úvodním slovem doprovodila Bohumila Grögerová ... Kniha Listonoš vítr - Radek Malý | Dobré Knihy.cz ... . Kniha Listonoš vítr na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Listonoš vítr od ostatních uživatelů. Nakupujte Básně, říkadla... Listonoš vítr 4.5. 2 recenze ; Cena Magnesia Litera pro děti a mládež 2012. Básník Radek Malý, dnes již uznávaná osobnost mladé básnické generace, napsal pásmo nápaditých veršů o podzimu, a výtvarník Pavel Čech, uznávaná osobnost současného českého komiksu, je doprovodil svými křehkými, snovými ilustracemi. ... Listonoš vítr Malý Radek Cena: 229 Kč Moře slané vody Malý ... Malý, Radek: Listonoš vítr - iLiteratura.cz ... . ... Listonoš vítr Malý Radek Cena: 229 Kč Moře slané vody Malý Radek Cena: 212 Kč 91 % celkové hodnocení 6 hodnocení + 1 recenze vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace Nakladatelství: Albatros ... V roce 2011 vydal v nakladatelství Albatros ve spolupráci s výtvarníkem Pavlem Čechem obsahově a výtvarně výjimečnou knihu básní pro děti Listonoš vítr, která získala již zmíněné ocenění Magnesia Litera. Listonoš vítr : (co přinesl a co mi šeptal), Albatros, Praha 2011 Kamarádi z abecedy , Host, Brno 2013 [1] Laura a Klement - V městské džungli, Dynastie, Praha 2017 Vítězná kniha Listonoš vítr je spjata právě s Olomoucí - především s jejími parky. Radek Malý ji začal psát na podzim roku 2009, když s kočárkem brázdil listy zapadané město. Knížku potom věnoval všem babičkám a dětem. Podzimní atmosféru básní, kouzlo míst i hravost textů doplnil svými ilustracemi ......

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
8,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Listonoš vítr.pdf

POPIS

Cena Magnesia Litera pro děti a mládež 2012. Básník Radek Malý, dnes již uznávaná osobnost mladé básnické generace, napsal pásmo nápaditých veršů o podzimu, a výtvarník Pavel Čech, uznávaná osobnost současného českého komiksu, je doprovodil svými křehkými, snovými ilustracemi. Vznikla nádherná knížka, z níž na čtenáře zavane jemný dech podzimních mlh, v nichž tančí padající listy. Verše Radka Malého jsou hravé i tesklivé, veselé i smutné, rozpustilé i nostalgické, ale vždy působivé a originální.

Chcete si přečíst knihu?Listonoš vítr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Listonoš vítr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY