Přirozená linie ženského těla

Přirozená linie ženského těla - Jindra Tichá | I15cajalco.com

.... Koupit Koupit eknihu. Psychologické prózy Jindry Tiché si již od devadesátých let získaly početnou čtenářskou obec ... TICHÁ, Jindra : Přirozená linie ženského těla ... . Přirozená linie ženského těla patří vedle Smrti a odpuštění ( (1997) či Sametového rozvodu (2002) k tomu nejlepšímu, co tato česko-novozélandská autorka v oblasti beletrie vytvořila. Hledáte Přirozená linie ženského těla od Jindra Tichá? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zboží ze stejné kategorie - Přirozená linie ženského těla Rebelka pod zámkem Příběh dív ... Přirozená linie ženského těla - Jindra Tichá | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Zboží ze stejné kategorie - Přirozená linie ženského těla Rebelka pod zámkem Příběh dívky, kterou sexuálně frustrovaná a drsná matka vdá za manžela psychopata. Přirozená linie ženského těla patří vedle "Smrti a odpuštění" (1997) či "Sametového rozvodu" (2002) k tomu nejlepšímu, co tato česko-novozélandská autorka v oblasti beletrie vytvořila. Na osudech žen tří generací Jindra Tichá sleduje proměny života u nás, jak se promítají nejen do širokých společenských ... Jindra Tichá (born 31 March 1937) is a Czech-born academic and writer living in New Zealand. In 2012, she was voted the 11th most influential Czech expatriate by the Czech public. She was born in Prague and studied logic at Charles University in Prague, earning her PhD there. She married Pavel Tichý. After she and her husband were declared enemies of the state by the invading Russians in ... Přirozená linie ženského těla. Jindra Tichá. V osudech žen tří generací Jindra Tichá sleduje proměny života u nás, jak se promítají nejen do širokých společenských souvislostí, ale ...

INFORMACE

AUTOR
Jindra Tichá
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Přirozená linie ženského těla.pdf

POPIS

Na osudech žen tří generací Jindra Tichá sleduje proměny života u nás, jak se promítají nejen do širokých společenských souvislostí, ale i do nejintimnějšího mikrosvěta každého z nás.Čtenáři se zde setkají především s autorčinou babičkou Annou, jednou z mála někdejších podnikatelek, která na sklonku první světové války a zejména v nově vzniklém Československu vybudovala v Bratislavě úspěšný módní salon, inspirovaný proslulými návrháři a slavnými módními domy v Paříži, Římě či Vídni. Příběh její dcery pak rozkrývá situace, jež nastaly v důsledku obsazení Čech Hitlerem a zrodem Slovenského štátu. Další rovina románu přibližuje život v soudobých Čechách. S nevšedním realis-mem Jindra Tichá zaznamenává problémy stáří a nemocí v dnešní Praze a staví na pranýř lhostejnost, či dokonce krutost, s níž se zachází s umírajícími v léčebnách dlouhodobě nemocných. Nelze přejít ani autorčiny zdařilé postřehy na téma soužití Čechů a Slováků v různých fázích dvacátého století. Nebyla by to však Jindra Tichá, kdyby tak nečinila s nadhledem a hlubokým vnitřním zaujetím, na příbězích, jež čtenáře strhnou od první stránky.

Chcete si přečíst knihu?Přirozená linie ženského těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindra Tichá. Číst Přirozená linie ženského těla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY