Nedobytná šifra

Nedobytná šifra - Arnošt Vašíček | I15cajalco.com

...íček. Po tisíce let koluji zvěsti o knihách, které ukrývají sžíravá tajemství ... Nedobytná šifra - Arnošt Vašíček | Elektronická kniha na ... ... . Jsou plné ohromujících znalosti, popisují vynálezy, o nichž současná věda nemá ani zdání, přinášejí svědectví o kontaktech s jinými světy. Po tisíce let koluji zvěsti o knihách, které ukrývají sžíravá tajemství. Jsou plné ohromujících znalosti, popisují vynálezy, o nichž současná věda nemá ani zdání, přinášejí svědectví o kontaktech s jinými světy. Nedobytná šifra. Kdo napsal knihu Nedobytná šifra? Autorem je Arnošt Vašíček. Ho ... Nedobytná šifra - Arnošt Vašíček | Knihy Dobrovský ... . Nedobytná šifra. Kdo napsal knihu Nedobytná šifra? Autorem je Arnošt Vašíček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Nedobytná šifra: Co skrývá nejzáhadnější kniha světa? Po tisíce let koluji zvěsti o knihách, které ukrývají sžíravá tajemství. Jsou plné ohromujících znalosti, popisují vynálezy, o nichž současná věda nemá ani zdání, přinášejí svědectví o kontaktech s jinými světy. V právě vydávané knize NEDOBYTNÁ ŠIFRA rozvíjí Arnošt Vašíček originální hypotézu, která odhaluje nejen, kdo byl autorem této nejzáhadnější knihy světa, ale s pomoci výkladů fascinujících kreseb, kterými je doprovázena, se pokouší se i o rozluštění jejího šokujícího obsahu. Se zásadním převratem přichází ostravský záhadolog a spisovatel Arnošt Vašíček, který právě vydává knihu Nedobytná šifra. Podle ní napsal Voynichův rukopis středověký lékárník Angelo z Florencie - muž, který působil na dvoře Karla IV. i jeho syna Václava IV. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Po tisíce let koluji zvěsti o knihách, které ukrývají sžíravá tajemství. Jsou plné ohromujících znalosti, popisují vynálezy, o nichž současná věda nemá ani zdání, přinášejí svědectví o kontaktech s jinými světy. Na jejich stránkách často nechybějí magické formule a kouzla, včetně těch, jak se stát nesmrtelným a nabýt úžasného bohatství. Tyto ......

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Vašíček
DIMENZE
7,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Nedobytná šifra.pdf

POPIS

Po tisíce let koluji zvěsti o knihách, které ukrývají sžíravá tajemství. Jsou plné ohromujících znalosti, popisují vynálezy, o nichž současná věda nemá ani zdání, přinášejí svědectví o kontaktech s jinými světy. Na jejich stránkách často nechybějí magické formule a kouzla, včetně těch, jak se stát nesmrtelným a nabýt úžasného bohatství. Tyto výjimečně nebezpečné spisy musely být ukryty na těžce dostupných a dobře střežených místech nebo byly důkladně zašifrovány, aby jim neporozuměl někdo nepovolaný. Patří k nim i Voynichův rukopis? Toto unikátní středověké dílo je napsáno neznámým písmem, které se nepodařilo rozluštit ani nejúspěšnějším světovým kryptologům. Selhaly i pokusy s nasazením výkonného počítače. Záhadu umocňují stovky ilustrací neznámých rostlin, doposud neobjevených souhvězdí, podivných předmětů a zařízení. Není jasné, zda jde o dílo fantazie nebo zachycení nám neznámé reality. Arnošt Vašíček přichází s originální hypotézou, která odhaluje nejen, kdo byl autorem této nejzáhadnější knihy světa, ale s pomoci výkladů fascinujících kreseb, kterými je doprovázena, se pokouší se i o rozluštění jejího šokujícího obsahu. Ten, jak se ukazuje, skrývá pravděpodobně nejtajnější a nejpodivnější kapitolu naší historie.

Chcete si přečíst knihu?Nedobytná šifra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Vašíček. Číst Nedobytná šifra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY