Rackomix

Rackomix - Milada Rezková, | I15cajalco.com

...dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař ... Zlatá stuha - Rackomix ... . Rackomix (3-6) - Kompletní nálož komiksů Doktora Racka z časopisu Raketa plus bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky té... RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům ... Rackomix - Milada Rezková, Lukáš Urbánek | KOSMAS.cz ... ... . Díky té... RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař. Edícia: 1 ISBN: 978-80-86803-53-1 Vydavateľstvo: Labyrint RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. Rackomix Už ten název je geniální! Je to totiž mix dvaceti komiksů legendárního Doktora Racka z časopisu Raketa. A k tomu tam najdete ještě neskutečných dvacet návodů na zlepšení života! To jsou nápady jemně tvůrčí - třeba jak si ušít vlastní košili. Najdete zde ukázkové listovačky časopisem Raketa pro děti 5-10 let, videa z akcí spojených s časopisem Raketa, záznamy z médií i nápady a návody na tvoření. ... RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař. O autorech. Milada Rezková (*1979) je spisovatelka dětských knih a redaktorka časopisu Raketa. Pět let ... RACKOMIX Milada Rezková, Lukáš Urbánek. Doktor Racek není klacek! Díky němu vznikl macek - přesněji „kompletní nálož" všech devatenácti komiksů, jimiž se už zaskvěl v časopise Raketa.Když totiž jako svědomitý pediatr ošetří bolístky v ordinaci, sedne na motorku a žene se konat dobré skutky mezi horolezce, vodáky a paleontology, na maškarádu, na fotbalový ... Rackomix. To chci . Soubor komiksových příběhů, které vycházejí v časopise Raketa, potěší malé i velké fanoušky Doktora Racka. Uloženo v: Hlavní autor: Milada Rezková, 1979- Další autoři: Lukáš Urbánek, 1973- Typ dokumentu: Knihy. Rozsah: 136 nečíslovaných stran : ... Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení...

INFORMACE

AUTOR
Milada Rezková,
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Rackomix.pdf

POPIS

Kniha má 2 verze obálky: žlutou a modrou - náhodný výběr. Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař.

Chcete si přečíst knihu?Rackomix ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milada Rezková,. Číst Rackomix Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY