Lexikon společenského chování: 5., zcela přepracované a aktualizované vydání

Lexikon společenského chování: 5., zcela přepracované a aktualizované vydání - Hana Bachrachov Schelová, | I15cajalco.com

......

INFORMACE

AUTOR
Hana Bachrachov Schelová,
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon společenského chování: 5., zcela přepracované a aktualizované vydání.pdf

POPIS

Již páté vydání velmi úspěšné a oblíbené publikace o etiketě opět poučí a pobaví všechny, kteří chtějí získat jistotu ve společenském styku a v nejrůznějších společenských situacích. Nové vydání je zcela přepracované a zmodernizované. Zkušení autoři v knížce čtivě a prakticky radí, jak se chovat ve standardních společenských situacích, jako je zdravení, představování, vystupování v zaměstnání, na návštěvě nebo v restauraci, ale i při méně častých příležitostech, např. na firemních večírcích či při pobytu na pláži. Kniha je osvědčenou pomůckou při výuce společenského chování a pro mládež, ale především osobním čtivým rádcem pro čtenáře každého věku. Text doplňují vtipné i naučené ilustrace Romana Kliského.

Chcete si přečíst knihu?Lexikon společenského chování: 5., zcela přepracované a aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Bachrachov Schelová,. Číst Lexikon společenského chování: 5., zcela přepracované a aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY