Džínová generace: Únik ze SSSR

Džínová generace: Únik ze SSSR - Datho Turašvili | I15cajalco.com

...... Džínová generace: Únik ze SSSR - Turašvili Datho - Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie ... Džínová generace: Únik ze SSSR - KOSMAS.cz ... . Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot míř Contents Obsah Předmluva 11 Thina 17 Sosůvotec 26 Gega 34 Mnich 41 První 32 Giorgi 38 Moře 66 Svatba 73 Letadlo 84 Schůzka 94 Bratři 104 Rozsudek 123 Eka 133 ... Džínová generace: Únik ze SSSR Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1 ... Džínová generace: Únik ze SSSR - KOSMAS.cz ... ... Džínová generace: Únik ze SSSR Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do Leningradu. Všechny informace o produktu Kniha Džínová generace: Únik ze SSSR - Datho Turašvili, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Džínová generace: Únik ze SSSR - Datho Turašvili. Datho Turašvili Džínová generace Únik ze SSSR Přeložil Filip Krajník. Větrné mlýny. Datho Turašvili: Džínová generace. Foto: archív nakladatelství Větrné mlýny. Únos je kriminální čin, o tom není sporu, nicméně důvody pachatelů mohou být velice různorodé. Může jít například o útěk, který je vyvolán ... Džínová generace Turašvili, Datho. 3 dny. Naše cena: 263 Kč Hlava mého otce Bočorišvili, Jelena. 3 dny. Naše cena: 250 Kč (e-book) Hlava mého otce ... Džínová generace Únik ze SSSR Autor: Datho Turašvili - Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne ... Příběh únosců letu Aeroflot 6833. Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do Leningradu. Džínová generace Únik ze SSSR Turašvili Datho. Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do Leningradu. Džínová generace: Únik ze SSSR Datho Turašvili Nakladatel: Větrné mlýny 2019 Džínová generace Únik ze SSSR. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čten...

INFORMACE

AUTOR
Datho Turašvili
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Džínová generace: Únik ze SSSR.pdf

POPIS

Faktograficky laděný román Džínová generace vypráví o tragické události ne tak dávné gruzínské historie. Dne 18. listopadu 1983 se skupina mladých lidí pokusila unést letadlo společnosti Aeroflot mířící z Tbilisi do Leningradu. Jejich cílem bylo vynutit si přistání v Turecku a uniknout tak bezvýchodnému životu v Sovětském svazu. Únos se nezdařil, vyžádal si několik nevinných obětí a jeho organizátoři neušli exemplárním trestům. Názor na jejich čin dodnes rozděluje gruzínskou společnost, podobně jako je tomu u nás v případě útěku bratrů Mašínových. Příběh únosců v džínách v podání Datha Turašviliho se však těší ohromnému čtenářskému zájmu nejen v Gruzii, ale i v řadě západních zemí.

Chcete si přečíst knihu?Džínová generace: Únik ze SSSR ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Datho Turašvili. Číst Džínová generace: Únik ze SSSR Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY