Znamení půlměsíce: Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům

Znamení půlměsíce: Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům - Clive Cussler, | I15cajalco.com

...lužeb Odpočítávání (poslední naděje na budoucnost života na zemi ... Znamení půlměsíce | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Znamení půlměsíce kniha od: ... To zjistí ředitel NUMA Dirk Pitt a jeho tým, ... Dirk Pitt cestuje z Washingtonu do Londýna a dál na zrádné břehy Blízkého východu, čelí mocným nepřátelům a hlavně tomu, co představuje největší nebezpečí: údajné existenci záhadného, ... Dirk Pitt cestuje z Washingtonu do Londýna a dál na zrádné břehy Blízkého východu, čelí mocným nepřátelům a hlavně tomu, co představuje největší nebezpečí: údajné existenci záhadného, dávno ztraceného "Manifestu", který, bude-li znovu objeven, může změnit dějiny světa, jak je známe. Znamení půlměsíce. Clive Cussler, ... Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpá ... Znamení půlměsíce - Clive Cussler; Dirk Cussler; | Knihy ... ... . Znamení půlměsíce. Clive Cussler, ... Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům. V roce 327 př. n. l. unikne pirátskému útoku... další informace. ... Ponorka schopná dosáhnout neuvěřitelné rychlosti… Ředitel NUMA Dirk Pitt se vydává na hon za pravdou ´... další informace. Cena vč. "Jsou knihy, které je třeba jen ochutnat, jiné je třeba zhltnout a konečně jsou takové, které je nutno takříkajíc přežvýkat a pomalu trávit." ... Znamení půlměsíce / Clive Cussler - Dirk Cussler Detektivní romány a povídky - Napět ... To zjistí ředitel NUMA Dirk Pitt a jeho tým, když římské artefa ... Ředitel NUMA Dirk Pitt se vydává na hon za pravdou Právě teď nám Cusslerové nabízejí dosud nejnebezpečnější Pittovo dobrodružstvím. ... Znamení půlměsíce CZ Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům . Clive Cussler, Dirk Cussler. Kupte knihu Znamení půlměsíce - Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům - Clive Cussler;Dirk Cussler s 28% slevou v e-shopu za 215 Kč v knihkupectví Booktook.cz Dirk Pitt cestuje z Washingtonu do Londýna a dál na zrádné břehy Blízkého východu, čelí mocným nepřátelům a hlavně tomu, co představuje největší nebezpečí: údajné existenci záhadného, dávno ztraceného „Manifestu", který, bude-li znovu objeven, může změnit dějiny světa. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard Stark - kteří třímali žezlo moci v časech nuceného míru, jsou mrtví. Zatímco oblohu protíná znamení zkázy - kome...

INFORMACE

AUTOR
Clive Cussler,
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Znamení půlměsíce: Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům.pdf

POPIS

V roce 327 př. n. l. unikne pirátskému útoku římská galéra s neobyčejným nákladem. V roce 1916 uprostřed Severního moře záhadně vybuchne britská válečná loď. V současnosti zničí exploze několik důležitých mešit v Turecku a Egyptě. Co tyto tři události spojuje? To zjistí ředitel NUMA Dirk Pitt a jeho tým, když římské artefakty objevené v Turecku a Izraeli nebezpečně napomohou k vzestupu fundamentalistického hnutí vedeného zlosynem Ozdenem Aktanem Celikem a jeho sestrou Marií, jež má za cíl znovu nastolit slavnou vládu Otomanského impéria. Artefakty, po nichž Dirk Pitt i sourozenci Celikovi pátrají, souvisejí se životem Ježíše Krista a jejich objevení by mohlo být velice nepříjemné pro anglikánskou církev. Dirk Pitt cestuje z Washingtonu do Londýna a dál na zrádné břehy Blízkého východu, čelí mocným nepřátelům a hlavně tomu, co představuje největší nebezpečí: údajné existenci záhadného, dávno ztraceného „Manifestu“, který, bude-li znovu objeven, může změnit dějiny světa.

Chcete si přečíst knihu?Znamení půlměsíce: Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Cussler,. Číst Znamení půlměsíce: Dirk Pitt® a NUMA® jsou zpátky a čelí mocným nepřátelům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY