Neuromuskulární choroby v kazuistikách

Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Edvard Ehler, | I15cajalco.com

...herův syndrom. diabetes mellitus Neuromuskulární choroby v kazuistikách ... neuromuskularni-sekce.cz - NS ČNS ... . Kdo napsal knihu Neuromuskulární choroby v kazuistikách? Autorem je Ivana Štětkářová, Edvard Ehler, Petr Ridzoň. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Neuromuskulární choroby v kazuistikách. Edvard Ehler, Ivana Štětkářová, Petr Ridzoň. Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Neuromuskulární choroby v kazuistikách. Edvard Ehler, Petr Ridzoň, Iv ... Neuromuskulární choroby v kazuistikách - Ehler Edvard ... ... . Neuromuskulární choroby v kazuistikách. Edvard Ehler, Petr Ridzoň, Ivana Štětkářová a kol. Formát: 200×265 mm Vazba: pevná (V8), 240 stran Rok vydání: 2019 Naše cena dnes: 676,- Kč (MC 795,- Kč) Sleva: 119,- Kč (= 15 %) Nakladatel: Maxdorf ISBN: 978-80-7345-612-2 Dostupnost: skladem Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury kosterních svalů. Tyto choroby ... Kniha: Neuromuskulární choroby v kazuistikách (Edvard Ehler). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Obsah knihy: Neuromuskulární choroby v kazuistikách. Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury ko...

INFORMACE

AUTOR
Edvard Ehler,
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuromuskulární choroby v kazuistikách.pdf

POPIS

Neuromuskulární choroby jsou poruchy periferního nervového systému, nervosvalového přenosu a kosterních svalů. Postihují řadu oblastí nervového systému (míchu, mozkové a periferní nervy a ganglia), nervosvalovou ploténku i různé struktury kosterních svalů. Tyto choroby představují obtížnou, avšak klinicky velmi významnou oblast, se kterou se pravidelně setkává každý neurolog – ambulantní i pracující v lůžkovém zařízení. Výklad ve formě kazuistik dokáže tuto obtížnou problematiku dobře přiblížit a vysvětlit. Kazuistiky mají bohatou obrazovou dokumentaci – fotky, výsledky neurozobrazovacích vyšetření, genetické nálezy, elektrofyziologické charakteristiky. Kniha je určena pro neurology, dětské neurology, rehabilitační lékaře, ortopedy, neurochirurgy.

Chcete si přečíst knihu?Neuromuskulární choroby v kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edvard Ehler,. Číst Neuromuskulární choroby v kazuistikách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY