Baletky v modrém

Baletky v modrém - Blanka Kubešová | I15cajalco.com

... jsou zaměřeny na fotografování. Baletky v modrém 2011; Žoržína 2008; Nevěsta z Filipín 2014; všech 16 knih autora ... Baletky v modrém - Blanka Kubešová | Databáze knih ... . Kniha Vltavěnka je v. Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... V listopadu 2011 vyšel poutavý román Blanky Kubešové "Baletky v modrém". klikněte na obrázek a rozbalí se ukázka. viz recenze "Baletek" na webu kultura21 Po kliknutí na níže uvedené odkazy se začne stahovat soubor ozvučené prezentace. Mějte prosím trpělivost - chvilku to trvá. V naší nabídce naleznete i obrazy s motivem tance. Pověste si na zeď obr ... Baletky v modrém (Blanka Kubešová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Mějte prosím trpělivost - chvilku to trvá. V naší nabídce naleznete i obrazy s motivem tance. Pověste si na zeď obraz baletky, který rozzáří vaše bydlení a ohromte svou rodinu. S cílem usnadnit uživatelům používání našich webových stránek využíváme cookies. Baletky v modrém. Banální příběh filmová povídka o prostém... Baobab v lipové aleji. Brácha Jerry, aneb, Život pod nebeskou horou. Budu zářit. Coco Chanel Pohled zblízka. Coco Chanel Pohled zblízka. Kniha Balet a moderný tanec autorky Susan Au je komplexným sprievodcom pre každého, kto sa potrebuje zorientovať v tanečnej histórii a získať prehľad v tomto umeleckom žánri od klasického baletu cez barokové predstavenia až po avantgardné, etnické tance a súčasné pohybové umenie. Zločin v šantánu a jiné filmové povídky a scénáře (spisy - svazek 28) 129 Kč ... Baletky v modrém. 125 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Blanka Kubešová
DIMENZE
4,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Baletky v modrém.pdf

POPIS

Kdysi, když chodily jako malé holky do baletu, byly nerozlučné kamarádky, Vyžle a Fazole. Už v té době se kolem nich a s nimi děly věci, které nepřísluší řešit malým dětem… Po více než dvaceti letech potkáváme už dospělé ženy. Luďka pracuje jako psychoterapeutka v manželské poradně, i když má paradoxně sama partnerských problémů víc než dost. Heda se těší na první dítě, ale při tragické nehodě potratí a patologicky se upne na štěně, které jí pořídí manžel, aby se snáze vyrovnala s těžkou ztrátou. Autorka rozvíjí propletenec lidských osudů několika velmi rozdílných postav, které jsou spojeny více, než si samy jsou ochotny připustit. Se značnou dávkou nadhledu a životní moudrosti zaznamenává a odhaluje ony neuchopitelné momenty vztahů a spojitostí, odkrývá polozapomenutá traumata a křivdy a dává čtenářům nahlédnout, jak značně mohou zasuté zážitky ovlivňovat postoje a osudy hrdinů v jejich dalším životě. Vykreslení psychologie postav, udržování napětí a překvapivá rozuzlení činí z prózy Blanky Kubešové výjimečný román přesahující rovinu intimního příběhu do výpovědi o celé společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Baletky v modrém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Kubešová. Číst Baletky v modrém Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY