Pátá kolona

Pátá kolona - Robert Hofman | I15cajalco.com

.... pátá kolona význam [ editovat ] vnitřní nepřítel ( stávajícího režimu ) ; skupina obyvatelstva , která nepociťuje loajalitu vůči státu , na jehož území žije a místo toho sympatizuje či dokonce spolupracuje s mocností , která tento stát ohrožuje Soudobá pátá kolona však působí i v Ruské federaci ... Piata kolóna - Wikipédia ... . Patří k ní mj. i občanská organizace Výbor matek vojáků Ruska, která je výrazně podporovaná ze západu . Tato organizace působila už za afgánské a čečenské války a její protesty proti údajně vysokým počtům zemřelých ruských vojáků přebírají západní ... Pátá nemoc příznaky Pátá nemoc začíná zpravidla bez většího varování náhle vyrážkou , která se objeví nejprve na tvářích a kolem nosu ... Vysoké nebezpečí: Stát tajně trénuje válku s občany. A ... ... . Tato organizace působila už za afgánské a čečenské války a její protesty proti údajně vysokým počtům zemřelých ruských vojáků přebírají západní ... Pátá nemoc příznaky Pátá nemoc začíná zpravidla bez většího varování náhle vyrážkou , která se objeví nejprve na tvářích a kolem nosu . Na kořeni nosu vyrážka splývá, okolo úst naopak chybí, takže v obličeji vytváří dojem červeného motýla . Pátá kolona nás opět chce rozvrátit. Zveřejněno 23.3.2020 0 Komentáře0. Jsme ve válce. Víme, kdo je nepřítel, ale ten je ovšem mnohem zákeřnější než kdysi němečtí okupanti. Což o to národ je semknutý a podle výsledků skupiny Kantar z 80% podporuje vládu i prezidenta v boji proti nepříteli - koronaviru. Ten ... Ernest Miller Hemingway [hemingvej], anglicky: [ˈhɛmɪŋˌweɪ] IPA (21. července 1899 Oak Park, Illinois - 2. červenec 1961 Ketchum, Idaho) byl americký spisovatel. Je považován za čelného představitele tzv. ztracené generace.V roce 1953 byl oceněn Pulitzerovou cenou, o rok později pak získal Nobelovu cenu za literaturu. Hemingway byl mistrem krátkých forem v próze a jeho ... Piata kolóna je termín označujúci skupinu ľudí navonok vystupujúcu ako súčasť zriadenia alebo štátu, ale v skutočnosti jej aktivity zvyčajne smerujú k jeho oslabeniu a...

INFORMACE

AUTOR
Robert Hofman
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Pátá kolona.pdf

POPIS

„Thriller, který se stal bestsellerem mezi ekologickými aktivisty – kupují ho, aby jej spálili“. Tak zní provokativní podtitul dobrodružného románu, jehož děj se snaží odpovědět na otázku, co nastane, až bude uvedena do chodu jaderná fúze. Zprovoznění fascinující technologie, jejíž skuteční objevitelé jsou žhavými kandidáty na Nobelovu cenu za fyziku i za mír, spojí v tomto románu nesmiřitelné nepřátele. Jejich jediným cílem se stane likvidace hlavních hrdinů. Plány jim ale naruší omylem spuštěná operace CIA, která původně měla zcela jiný cíl. Dramatický útěk dvou vědců poodhalí současné zákulisí manipulace s daty o globálním oteplování a ukáže čtenáři, kdo je příslovečnou „pátou kolonou“, vnitřním nepřítelem naší civilizace.

Chcete si přečíst knihu?Pátá kolona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Hofman. Číst Pátá kolona Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY