V pasti

V pasti - Lilja Sigurdardóttir | I15cajalco.com

...ahvičky napít, musí nejprve uvolnit šňůrku, která brání ve vysunutí horní části hlavolamu ... V pasti (Mediátor, #5) by Meg Cabot ... . V pasti (v anglickém originále Shut In) je thrillerový film z roku 2016.Režie se ujal Farren Blackburn a scénáře Christina Hodson.Ve snímku hrají hlavní role Naomi Wattsová, Oliver Platt, Charlie Heaton, Jacob Tremblay, David Cubitt a Clémentine Poidatz.Do kin byl oficiálně uveden 11. listopadu 2016. V České republice bude mít premiéru 29. prosince 2016. V pasti času. 2018 BRRip ... V pasti — Česká televize ... . listopadu 2016. V České republice bude mít premiéru 29. prosince 2016. V pasti času. 2018 BRRip CZdabing.avi. Stáhnout. 00:48:37 720x404 357 MB V pasti S02E02 TVRip CZdab.avi. Stáhnout. 00:49:09 1280x720 590 MB V pasti S02E01 TVRip 720p CZdab.avi. Stáhnout. V pasti vášně sa v najbližších dňoch nevysiela. Tipy na tento týždeň JOJ Cinema 19.5/Ut/ o 20:15 Film týždňa: Kovboji a votrelci Cudzinec, ktorý sa prebral z bezvedomia neďaleko mesta Absolution, si vôbec nič nepamätá. V pasti lží je skvělý psychologický thriller. Není to sice super příběh nebo originální námět, ale přesto se čte dobře a rychle. Musím přiznat, že tato kniha byla slabší než autorčina prvotina Za zavřenými dveřmi. Cass mi chvílemi lezla na nervy svými hysterickými výjevy a konec se dal snadno uhádnout....

INFORMACE

AUTOR
Lilja Sigurdardóttir
DIMENZE
6,91 MB
NÁZEV SOUBORU
V pasti.pdf

POPIS

Jednatřicetileté Sonje se rozpadlo manželství – po dramatickém rozvodu se ocitla prakticky bez prostředků… a bez syna. V islandské krizi je Sonja bez práce a síly jí docházejí. Její rozvodový advokát jí nabídne pracovní cestu do ciziny a Sonja si pozdě uvědomí nebezpečí… Banka, kde pracoval její bývalý manžel, zkrachovala a jeho vyšetřují kvůli účasti na rozsáhlých finančních machinacích. Sonja celou dobu nic netušila – co všechno ještě před ní skrýval? Domyslí si to, když jí syn náhodně ukáže jednu fotografii… Pod hrozbou, že jí gang unese syna, je schopna vymýšlet nové a nové způsoby, jak uniknout pozornosti celníků, nakonec ji ale jeden z nich zastaví. Znamená to pro Sonju definitivní konec, anebo naopak naději na únik z pasti?

Chcete si přečíst knihu?V pasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lilja Sigurdardóttir. Číst V pasti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY