Na všechno buď připraven

Na všechno buď připraven - Lubomír Školoud, | I15cajalco.com

...a všechno buď připraven! Příběh Lubomíra Školouda (kreslíře, skauta, politického vězně se smyslem pro drsný humor) přichází za čtenáři už ve druhém vydání ... Na všechno buď připraven-L.Školoud - Praha - Sbazar.cz ... . Za kmotry zde byli místopředseda Senátu Přemysl Sobotka a dva Školoudovi kamarádi Zdeněk Kovařík (Kik) a Radek Brož (Nestle). Kapitán musí být připraven. Vždy připraven. Popis všeho, na co musí být skipper připraven by vydal na celou knihu, možná i na více knih, a tak se dnes podíváme pouze na malou část oné připravenosti. Na to, co je dobré mít na charteru s sebou, a co v lodi (většinou nebo někdy) nenajdete. Nářadí. Dobré nářadí je ... Na všechno buď připraven. Předchozí obráz ... Na všechno buď připraven - YouTube ... . Na to, co je dobré mít na charteru s sebou, a co v lodi (většinou nebo někdy) nenajdete. Nářadí. Dobré nářadí je ... Na všechno buď připraven. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 249,00 Cena bez DPH 226,36 Kč ... Školoud L., Štěpánek P.: Na všechno buď připraven! Stav Již použit é. Kruh, 1992 ... Sdílet na Facebooku; Tisk 45 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Školoud,
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Na všechno buď připraven.pdf

POPIS

Buď připraven! Tak zní skautské heslo. Je ale možné být připraven úplně na všechno? Bylo mu dvacet let, když si vyslechl návrh na trest smrti. Jeho největší vina? Miloval skauting a nechtěl se ho vzdát. Strhující příběh z let, kdy šlo doopravdy a doslova o krk. Anabáze českého „Motýlka“ komunistickými kriminály doby, které se dnes říká padesátá léta. Lubomír Školoud ten příběh na vlastní kůži prožil, Petr Štěpánek sepsal. Varování pro slabší povahy! Vkročíte do míst, o kterých mnozí dodnes netuší, že existovala, a stanete se svědky událostí, nad nimiž se vám zatají dech.

Chcete si přečíst knihu?Na všechno buď připraven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Školoud,. Číst Na všechno buď připraven Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY