Vyhlídka na věčnost

Vyhlídka na věčnost - Jiří Kulhánek | I15cajalco.com

...i, tudíž moc dlouho neotálejte), začala se prodávat na konci roku 2011 a je to (hodně) volné pokračování nočního klubu ... Vyhlídka na věčnost / komentáře --- LEGIE - databáze knih ... ... . Když zase na malou chviličku odbočím - noční klub jsem četla už pár let nazpět - jsou to dva díly a pro jistotu jsem si ho ... Vyhlídka na věčnost se mi dostala do rukou poměrně pozdě po vydání, ale co už tuhle literaturu už dávno nesleduji, takže do moc nevadilo. Kniha je psána typicky v ich formě a hlavní hrdina dostává nakládačku na každé stránce takovým Chilling out. Kniha: V ... Kniha: Vyhlídka na věčnost - Jiří Kulhánek | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha je psána typicky v ich formě a hlavní hrdina dostává nakládačku na každé stránce takovým Chilling out. Kniha: Vyhlídka na věčnost - Jiří Kulhánek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vyhlídka na věčnost pro mě představuje první setkání s panem Kulhánkem - a musím říct, že to bylo velice sympatické první setkání :) Úžasně jsem se bavila - styl humoru mi naprosto sedl a některé hlášky rozhodně dlouho nezapomenu (scény s Převozníkem jsem obvykle četla dvakrát i třikrát vzhledem k výbuchům ... Dávam štyri hviezdičky, lebo Vyhlídka na věčnost je úprimný, nekomplikovaný brak, ktorý nemá iné ambície, ako čitateľa dobre zabaviť a pobaviť, a pritom sa neberie vážne. Piatu pridávam preto, lebo je ťažké držať si svoju úroveň a značku a Kulhánek to zvládol. Čítaj viac Kupte knihu Vyhlídka na věčnost od Jiří Kulhánek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Vyhlídka na věčnost - nová kniha autora Nočního klubu. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Sci-fi » Česká a slovenská sci-fi. Nakladatel Crew datum vydání 1.11.2011 isbn 978-80-7449-058-3 ... Tady je na mě e-mail: pro připomínky nebo příspěvky. Na maily neodpovídám, pouze zde na stránkách řeším, co mi v nich píšete. Díky za názory a připomínky i požadavky. D O W N L O A D # ... Vyhlídka na věčnost: 2011: 19.12.2011 20:55 - snad vše ok: 2.000kB: 334kB: Vyhlídka na...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kulhánek
DIMENZE
6,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyhlídka na věčnost.pdf

POPIS

Na začátku vás kniha vrhne do světa plného zombíků a utrpení s jedním hlavním hrdinou, který v tom má tak trochu prsty. Postupem stran zjišťujeme temnou a nelehkou minulost titulního Jana, který se zdá být stále hustější a schopnější. Cestou se Jan setkává s mnoha skvelými lidmi i nelidmi( značný vliv tam mají i upíři) a o mnoho jich přijde. A ke konci se zdá, že vše ztratil. Ale nakonec mě zdánlivě smutný konec ještě rozveselil a mám z něj společně s Janem velikou radost. Kniha obsahuje mnohá klišé a já sama jsem někdy krutila hlavou nad často opravdu nesmyslnými situacemi a neustálým obnovovaním sil už tak dost zničeného hrdiny. Kniha nás jako Jana od začátku nenechá vydechnout. Musíte se do ní na začátku začíst a přenést se z nejasnho začátku na vyjasněný střed. A tam teprve začíná to vzrůšo. Je to skvělé, čte se to skvělé a příběh sviští tak, že ho občas nestíháte. A Jan je úžasně lidský a podléha svodům obyčjeného človeka (i když není ani trochu obyčjený) a to činí knihu zábavnou i pro čtenářky. Místy je kniha vážně krutá, ale nic přehnaně nepopisuje a ta krutost ji příjemně doplňuje. Jen mě občas solně pobavil značný vliv České republiky na běh celého lidstva. Ale je to určitě tím, že spisovatel je Čech, hlavní hdrina taky a náš milý Kulhánek je určitě na svou rodnou zemi hodně pyšný. Je to vidět. Knihu vřele doporučuji. Je vhodná pro všechna pohlaví, ale číst raději až po překročení padnáctého roku a stejně je to už kniha pouze pro dospělé... nojo o ten rok a dva tejdny švindluju, ale to mi určitě každý odpustí :-). Příběh pěkně odsýpá a někdy se čtenář nedokáže odtrhnout. Na první pohled zdlouhavých 530 stran uteče jako voda a vyplivne čtenáře na břeh s hlavou plnou myšlenek. Pokud máte rádi kruté příběhy, upíry, zombíky, peklo a to vše okořeněné trochou lásky a naděje, je Vyhlídka na věčnost pro vás to pravé.

Chcete si přečíst knihu?Vyhlídka na věčnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kulhánek. Číst Vyhlídka na věčnost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY