Háčkování – tradiční i netradiční

Háčkování – tradiční i netradiční - Jan Eatonová | I15cajalco.com

...ování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit ... Háčkování - tradiční i netradiční | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Začneme od nezbytných Háčkování - tradiční i netradiční Autor: Eatonová, Jan Nakladatel: Metafora EAN: 9788073592974 ISBN: 978-80-7359-297-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 22 × 22 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Kniha Háčkování Tradiční i netradiční (Jan Eatonová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúben ... Háčkování Tradiční i netradiční / Nejlevnější knihy ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Háčkování - Tradiční i netradiční Eatonová Jan, METAFORA, S. R. O., Všeobecné a ostatní, Autor: Eatonová Jan, Anotace: Názorný průvodce základními i pokročilými vzory a technikami Tahle kniha je určena pro všechny, kdo mají v oblibě háčkování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit. Začneme od nezbytných, Počet stran: 160, Rok vydání: 2011 Kniha: Háčkování - tradiční i netradiční (Jan Eatonová) [CZ](Jan Eatonová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Háčkování tradiční a netradiční je praktická příručka pro úplné začátečníky i pro zkušené milovnice ručních prací. Knihu napsala a vzory vymyslela Jan Eatonová. Háček je kouzelná hůlka a vykouzlit se dají nejkrásnější obrázky. Tato klasická technika se dnes znovu těší velké oblibě, mnoho mladých dam ... O Velikonocích nemusíte barvit vajíčka stále stejným způsobem. Zkuste vyzkoušet pár nových technik nebo velikonočních dekorací. Tipy a návody na netradiční velikonoční dekorace najdete na webu Prošikulky.cz Háčkování - tradiční i netradiční - Jan Eatonová Tahle kniha je určena pro všechny, kdo mají v oblibě háčkování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit. Začneme od nezbytných pomůcek a základních postupů, načež přejdeme k složitějším t... Háčkování - tradiční i netradiční (Názorný průvodce základními i pokročilými vzory a technikami) Jan Eatonov á • Metafora, 2011 . 4,8 11x Na skladě. Na skladě, objednávejte ale rychle. Tahle kniha je určena pro všechny, kdo mají v oblibě háčkování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit. ... Háčkování - tradiční i netradiční - Jan Eatonová Tahle kniha je určena pro všechny, kdo mají v oblibě háčkování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit. Začneme od nezbytných pomůcek a základních postupů, načež přejdeme k složitějším t... Název: Háčkování - Tradiční i netradiční. Autor: Jan Eatonová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Hobby - ženy; ISBN: 978-80-7359-297-4. EAN: 9788073592974. Objednací kód:-...

INFORMACE

AUTOR
Jan Eatonová
DIMENZE
10,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkování – tradiční i netradiční.pdf

POPIS

Tahle kniha je určena pro všechny, kdo mají v oblibě háčkování, ale i pro ty, kteří se do toho teprve chtějí pustit. Začneme od nezbytných pomůcek a základních postupů, načež přejdeme k složitějším technikám. Kromě toho vás seznámíme s nejrůznějšími způsoby, styly a vzory háčkování. Začátečníkům se to může zdát složité, ale názorné fotografie a ilustrace vás spolehlivě povedou. Naučíte se háčkovat krajky, plastické vzory, mnohobarevná díla, dekorativní motivy a mnoho dalšího.

Chcete si přečíst knihu?Háčkování – tradiční i netradiční ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Eatonová. Číst Háčkování – tradiční i netradiční Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY