Kicur šulchan aruch: Kniha I.

Kicur šulchan aruch: Kniha I. - Rabi Šlomo Ganzfried | I15cajalco.com

...židovské, halachické dílo překládané pro svou popularitu po celém světě již více jak jedno století ... Kicur Šulchan aruch I - Šlomo ben Josef Ganzfried ... ... . Výtažek nejdůležitějších částí práva náboženského, civilního i majetkového. Kniha se užiteč... Kupte knihu Kicur šulchan aruch (Kniha II.) od Rabi Šlomo Ganzfried na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % 0 hodnocení Kicur Šulchan aruch, Kniha I., kapitola 1-97 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Z ... Kicur šulchan aruch - Rabi Šlomo Ganzfried | Knihy Dobrovský ... ., kapitola 1-97 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Základní židovské, halachické dílo překládané pro svou popularitu po celém světě již více jak jedno století. Výtažek nejdůležitějších částí práva náboženského ......

INFORMACE

AUTOR
Rabi Šlomo Ganzfried
DIMENZE
6,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Kicur šulchan aruch: Kniha I..pdf

POPIS

Základní halachické dílo překládané pro svou popularitu po celém světě již více jak jedno století. Výtažek nejdůležitějších částí práva náboženského, civilního i majetkového. Kniha se užitečně a přehledně věnuje nejčastějším tématům každodenního ortodoxního židovského života. Obsahuje i doposud publikované poznámky z novodobých vydání, které upřesňují vztahy k dnešní tradici a moderní době. První část z dvoudílného svazku.

Chcete si přečíst knihu?Kicur šulchan aruch: Kniha I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rabi Šlomo Ganzfried. Číst Kicur šulchan aruch: Kniha I. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY