Everville: Knihy Umění 2.

Everville: Knihy Umění 2. - Clive Barker | I15cajalco.com

... pod ní není jediný člověk, jehož život by tím nebyl zasažen ... Umění | Kupte E-knihy na Martinus.cz ... . Koupit Koupit eknihu. Druhá kniha série Knihy Umění. Vítejte v Everville… Na hoře vysoko nad městem stojí brána vedoucí na pobřeží jiného světa a ve městě pod ní není jediný člověk, jehož život by tím nebyl zasažen. Everville: Knihy Umění 2. Clive Barker Nakladatel: Classic 2006 ... Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet. Evervi ... Kniha Everville - 2. kniha umění - Trh knih - můj ... ... . Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet. Everville 2. kniha umění Clive Barker. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Clive Barker ; [z angličtiny přeložila Lenka Sedláčková] Přidat do poličky . Všechna vydání 2006, Classic ... Cena knihy. Tikitaka (1400) Everville 2. v sérii, C. Barker, 1997 Koupit Koupit eknihu Nápověd...

INFORMACE

AUTOR
Clive Barker
DIMENZE
5,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Everville: Knihy Umění 2..pdf

POPIS

Druhá kniha série Knihy Umění.Vítejte v Everville... Na hoře vysoko nad městem stojí brána vedoucí na pobřeží jiného světa a ve městě pod ní není jediný člověk, jehož život by tím nebyl zasažen. Phoebe Cobbová se chystá skončit se svým starým životem a povoláním sestry a vydává se hledat svého ztraceného milence do moře snění v jiném světě... Tesla Bombecková, která už ví, jaké hrůzy číhají za tou branou, musí rozřešit záhadnou minulost města, pokud chce ty hrůzy udržet venku... A Harry D'Amour, který sledoval cestu zla po Spojených Státech, to zlo objeví na sluncem ozářených ulicích města Everville... Síly, které stvořily naši minulost chtějí zničit naši budoucnost... Tato kniha je návratem literárního génia, strhující pokračování temného románu Velké a tajné show. Sága pokračuje ve vyprávění o tom, jak se náš svět prolíná se světem moře Podstaty, jeho podivuhodnými, často zlověstnými místy i bytostmi, a tento fantastický svět nabízí britskému autorovi obrovské plátno, aby ho pomaloval pestrou změtí Boschových obrazů. Představy Cliva Barkera jsou dokonale ucelené. Pohybují se od božské hierarchie pohrávající si s lidskými osudy, až po symetrii, v níž stojí na své špičce pyramidové město, ke kterému by čtenář potřeboval glosář nebo podrobnou mapu. Takové vodítko však neexistuje. Počínaje hrůzným zničením skupiny průkopníků ze Starého Západu vetřelcem ze světa Podstaty, obklopují postavy románu mrazivé zázraky. Jsou rozpoutány groteskní, oslňující a titánské bitvy mezi lidskými a nelidskými bytostmi: muži, ženy i „bytosti" jsou lapeni v souboji dvou bezohledných mužů, kteří se snaží získat „Umění", sílu umožňující měnit čas i prostor. Skrze vrchol hory vypínající se nad městečkem Everville v Oregonu do našeho světa mezitím proniká Iad, vnímající a nesmírně ničivá síla... V apokalyptické vizi druhé knihy Umění Clive Barker opět předložil své mistrovské chápání tužeb lidského srdce a duše, kterým potvrdil, že nepatří mezi nejplodnější a nejvlivnější spisovatele pouze v hororové literatuře, ale je zároveň prvním metafyzikem moderní fikce.

Chcete si přečíst knihu?Everville: Knihy Umění 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Barker. Číst Everville: Knihy Umění 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY