Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu

Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu - Aleš Sirný | I15cajalco.com

... životopisy závodníků, kteří se v těch letech na silničních závodech potkávali a tvořili tehdejší špičku ... Privacy - Chytrabudoucnost.cz ... . Životní osudy závodníků jakými byli Kostlivec, Bubeníček, Lucák, Dusil, Kněz, Jiří a Jaroslav Simandlovi nebo Jiří Koštíř a mnoha dalších dosud nebyly nikde zveřejněny ... A v 17 hodin vyrazí průvod ke studenovskému skiareálu. Od 17.30 hodin budete moci sledovat rozcvičku lyžníků, pašeráčků a pašeraček pod taktovkou pana řídícího. V doprovodném programu budete moci vidět ohnivou show, po sešeření se z kopce rozjedou pašeráci na starých ski ... Legendy naší silnice - 17 závodníků a osobností českého ... ... . V doprovodném programu budete moci vidět ohnivou show, po sešeření se z kopce rozjedou pašeráci na starých ski s loučemi a začne pašerácká zábava na sněhu. Novostrašecký měsíčník na říjen 2012. Informace pro občany města Nové Strašecí....

INFORMACE

AUTOR
Aleš Sirný
DIMENZE
7,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu.pdf

POPIS

Touha po rychlosti, po úspěchu, umění nikdy se nevzdávat i snaha o dosažení dokonalosti. To vše spojuje našich sedmnáct legend, které, ať už na dráze či mimo ni, psali historii okruhových závodů a zanechali výraznou českou stopu i na nejvýznamnějších motoristických podnicích. Díky osobitým příběhům, autentickým rozhovorům, a fotografiím z osobních archivů závodníků i předních fotografů, je tato kniha ojedinělým počinem - seznámíte se s životními osudy i kariérami a nahlédnete za oponu velkých závodů.

Chcete si přečíst knihu?Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Sirný. Číst Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY