Farmářský diář

Farmářský diář - Farma na dlani, | I15cajalco.com

...adí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: diář Farmářský diář ... Farmářský diář - Knihkupectví Luxor ... . Farma na dlani kolektiv. Externí sklad. Více » 386 Kč. Denní diář - Plánovač štěstí v dárkovém balení ... Farmářský diář Autor: Farma na dlani; kol. V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si ... První tři fotky s nejvíce srdíčky vyhrávají jednu z našich cen ... Farmářský diář - Farma na dlani, kol. | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... První tři fotky s nejvíce srdíčky vyhrávají jednu z našich cen (med na čtvrt roku, farmářský diář + roční předplatné, farmářskou krabičku). Soutěž. Výsledky soutěže! 1. Místo a med na čtvrt roku získává Lucie Návratová 2. Misto a farmářský diař + roční členství získává Monika Szturcová 3....

INFORMACE

AUTOR
Farma na dlani,
DIMENZE
10,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmářský diář.pdf

POPIS

V dnešní uspěchané době nikdo nemá čas studovat stovky stránek různých knih se zaručenými radami, jak začít včelařit, jak si uvařit něco dobrého ze sezonních surovin nebo jak si vypěstovat vlastní zeleninu. Rozhodli jsme se proto vytvořit diář propojený s webovou aplikací (jakýsi receptář) a shromáždit informace v podobě textů, obrázků a videí a nabídnout je čtenářům v přehledné formě. Během jeho přípravy jsme strávili celý rok po boku včelaře, zahradníka a foodblogerky, abychom pro vás vybrali ty nejlepší rady. Vytvořili jsme texty nabité zajímavostmi a natočili poutavá videa, ve kterých ti například poradíme, jak se starat o vlastní včelstvo – krok za krokem, měsíc po měsíci, tak, aby jsi si prošli celým rokem včelaře i zahradníka. Fyzický diář ti pak poslouží jako pracovní sešit. Obsahuje krátké shrnutí prací, na které se můžeš v daný měsíc těšit. Je zde místo na tvoje poznámky. Diář ti bude užitečným pomocníkem přímo v „terénu“ – u včel, u plotny nebo na zahradě.

Chcete si přečíst knihu?Farmářský diář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Farma na dlani,. Číst Farmářský diář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY