Do průvanu za uši tatínci se nevěší

Do průvanu za uši tatínci se nevěší - Alena Čálková | I15cajalco.com

...ozhodne udělat všechno pro to, aby ho zachránil ... Do průvanu za uši tatínci se nevěší | Dumknihy.cz - knihy ... ... . Jak to dopadne, se dozvíte v knize, o kterou právě soutěžíme. Do průvanu za uši tatínci se nevěší. Alena Čálková. Sedmiletý Bruno touží být detektivem, ale v jeho okolí se moc záhad nevyskytuje. Do průvanu za uši tatínci se nevěší. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce j ... Do průvanu za uši tatínci se nevěší | Albatrosmedia.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Do průvanu za uši tatínci se nevěší. ... Víla však prozradí Bruníkovi něco neuvěřitelného - jeho tatínek už je taky do Vílovic povolán! Překvapený Bruno se rychle rozhodne. Jako správný detektiv rád podstoupí všechna nebezpečí a nástrahy, aby tatínka zachránil. ... Do průvanu za uši tatínci se nevěší - Čálková, Alena ; Bruno se chce stát detektivem, a tak se zvědavě vypraví spolu s vílou Dospělkou podívat, jak se napravují zlobiví dospělí ve Vílovicích. A protože se to týká také jeho tatínka, o to ... Do průvanu za uši tatínci se nevěší Alena Čálková. Skladem 5+ ks ... Sedmiletý Bruno touží být detektivem, ale v jeho okolí se moc záhad nevyskytuje. Až jednou večer se u nich doma objeví víla Dospělka, která Brunovi prozradí, že napravuje lidi v Institutu chování dospělých, který sídlí ve Vílovicích. ... Objednávejte knihu Do průvanu za uši tatínci se nevěší v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Do průvanu za uši tatínci se nevěší ... Víla však prozradí Bruníkovi něco neuvěřitelného - jeho tatínek už je taky do Vílovic povolán! Překvapený Bruno se rychle rozhodne. Jako správný detektiv rád podstoupí všechna nebezpečí a nástrahy, aby tatínka zachránil. ... 0 hodnocení Do průvanu za uši tatínci se nevěší 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Bruno touží být detektivem, ale v jeho okolí je o záhady nouze. Až jednou večer se u nich doma objeví v...

INFORMACE

AUTOR
Alena Čálková
DIMENZE
10,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Do průvanu za uši tatínci se nevěší.pdf

POPIS

Bruno touží být detektivem, ale v jeho okolí je o záhady nouze. Až jednou večer se u nich doma objeví víla Dospělka. Ta Brunovi prozradí, že hlídá a napravuje dospělé lidi v zařízení, které sídlí ve Vílovicích. Protože i dospělí umějí pořádně zlobit! A na ty největší rošťáky čeká noční napravování. Víla však prozradí Bruníkovi něco neuvěřitelného – jeho tatínek už je taky do Vílovic povolán! Překvapený Bruno se rychle rozhodne. Jako správný detektiv rád podstoupí všechna nebezpečí a nástrahy, aby tatínka zachránil. Musí okamžitě do Vílovic!

Chcete si přečíst knihu?Do průvanu za uši tatínci se nevěší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Čálková. Číst Do průvanu za uši tatínci se nevěší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY