Chvějící se jehličky příští zimy

Chvějící se jehličky příští zimy - Karel Rada | I15cajalco.com

...víc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Karel Rada | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Chvějící se jehličky příští zimy autor: Rada Karel doporučená cena: 230 Kč naše cena:193Kč Vedle obvyklých autorových atributů, jakými byly v předešlých jeho knihách vtipný sarkasmus a společensko-kritický tón, provází nejnovější povídkový soubor Karla Rady Chvějící se jehličky příští zimy především nostalgický tón a v nejdelším, ústředním textu knihy s názvem Nášleh z matečákupotom zdařilá evokace devadesátých let minulého století ... Chvějící se jehličky příští zimy | Vedle ob ... Chvějící se jehličky příští zimy | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Chvějící se jehličky příští zimy | Vedle obvyklých autorových atributů, jakými byly v předešlých jeho knihách vtipný sarkasmus a společensko-kritický tón, provází nejnovější povídkový soubor Karla Rady Chvějící se jehličky příští zimy především nostalgický tón a v nejdel...

INFORMACE

AUTOR
Karel Rada
DIMENZE
6,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Chvějící se jehličky příští zimy.pdf

POPIS

Vedle obvyklých autorových atributů, jakými byly v předešlých jeho knihách vtipný sarkasmus a společensko-kritický tón, provází nejnovější povídkový soubor Karla Rady Chvějící se jehličky příští zimy především nostalgický tón a v nejdelším, ústředním textu knihy s názvem Nášleh z matečáku potom zdařilá evokace devadesátých let minulého století, strávených mladou hrdinkou příběhu v zajetí drogové závislosti.

Chcete si přečíst knihu?Chvějící se jehličky příští zimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Rada. Číst Chvějící se jehličky příští zimy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY