Velké maličkosti

Velké maličkosti - Jodi Picoultová | I15cajalco.com

... i donutí zamyslet se nad nespravedlností tohoto světa ... Velké maličkosti : Divadlo, rozhlas, televize : Nejlepší ... ... . Třeba kvůli tomu, že máte jinou barvu pleti něž většina. Ruth se v životě "provinila" jenom tím, že je ... Recenze audioknihy Velké maličkosti „Snad vůbec nejsilnějším místem kompaktu je rozhovor o antisemitismu, zřejmě z roku 1968, v němž Werich zdůrazňuje, že je zbytečné dělit lidi na černé a bílé, na bezvěrce a věřící, a hlavně pak na komunisty a nekomunisty. Asi si budu muset přečíst další knížky od Jodi P ... Velké maličkosti - Jan Werich | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . Asi si budu muset přečíst další knížky od Jodi Picoult, protože Velké maličkosti mě přesvědčily, že je to výborná spisovatelka, která se nebojí psát o kontroverzních věcech. Kniha byla i přes svoji délku neuvěřitelně čtivá, atraktivní a emocionálně silná. Jan Werich opět jak ho neznáte na novém CD Velké maličkosti. Rozhlasový archiv odhalil další na CD dosud nevydané záznamy s Janem Werichem. Další z řady CD se zvukovými záznamy vystoupení Jana Wericha před rozhlasovým mikrofonem nazvané příznačně Velké maličkosti shrnuje zatím opomíjené snímky, Velké maličkosti svědčí o tom, že dobře udělala. Obsáhlé rešerše stály za zrodem skvělého románu, třebaže smutného a bolestného. Jodi Picoultová vypráví s nesmírnou empatií a jemností, hraje si s detaily a nastavuje zrcadlo rasismu z mnoha úhlů. Všechny informace o produktu Kniha Velké maličkosti - Picoultová Jodi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velké maličkosti - Picoultová Jodi. Velké maličkosti. Čtenářské recenze (3) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Tato kniha je jedna z nejtěžších, co jsem četla. Do poličky s top tituly mé knihovny putovala automaticky po dočtení poslední stránky, pro ...

INFORMACE

AUTOR
Jodi Picoultová
DIMENZE
6,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké maličkosti.pdf

POPIS

Co byste poslechli vy – příkaz, nebo svoje svědomí? Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Svého syna vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stojí před soudem, protože ji obvinili ze smrti novorozence – syna bílého amerického fašisty. Ruth je totiž černoška. Je však v tomto případu důležité, jakou má kdo pleť? Nebo je to jenom zástěrka pro předsudky a přesvědčení, které řídí životy nás všech?

Chcete si přečíst knihu?Velké maličkosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jodi Picoultová. Číst Velké maličkosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY