Hilda a parádní slavnost

Hilda a parádní slavnost - Luke Pearson, | I15cajalco.com

...ch elektronických produktů. ... Hilda a parádní slavnost ... Hilda a parádní slavnost | O2 Knihovna ... . kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Pro mládež ... Když Hilda ve škole dostane za úkol vypracovat se spolužáky projekt o krásách jejich města, neví si s ním rady… ale když se jí naskytne příležitost zažít dobrodružství, neodolá! ... Obsah stiahnuteľnej elektronickej audioknihy: Hilda a parádní slavnost „A co se dělo pak?" „Něco úžasného!" zvolal havran. „Ale nepamatuji si co…" Druhý díl zavádí modrovlas ... Hilda a parádní slavnost - Nakladatelství Paseka ... . „Ale nepamatuji si co…" Druhý díl zavádí modrovlasou rozumbradu Hildu a její maminku do uspěchaného města Trolberg, jež se ani v nejmenším nepodobá nádherné divočině, kterou musely opustit. Audiokniha Hilda a parádní slavnost ... Když Hilda ve škole dostane za úkol vypracovat se spolužáky projekt o krásách jejich města, neví si s ním rady - ale když se jí naskytne příležitost zažít dobrodružství, neodolá! Potká během něj divoké elfy, draky, kteří plivou oheň, tajemného mluvícího havrana a nové ... Hilda a parádní slavnost (Hilda - TV series, #2) Published 2019 by Paseka Hardcover Author(s): Stephen Davies, Luke Pearson (Illustrator), Martina Knápková (Translator) Edition language: ......

INFORMACE

AUTOR
Luke Pearson,
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Hilda a parádní slavnost.pdf

POPIS

Dobrodružství Hildy nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. Druhý díl zavádí modrovlasou rozumbradu a její maminku do uspěchaného města Trolberg, jež se ani v nejmenším nepodobá nádherné divočině, kterou musely opustit. Když Hilda ve škole dostane za úkol vypracovat se spolužáky projekt o krásách jejich města, neví si s ním rady… ale když se jí naskytne příležitost zažít dobrodružství, neodolá! Potká během něj divoké elfy, draky, kteří plivou oheň, tajemného mluvícího havrana a nové kamarády, díky nimž na město Trolberg možná přece jen změní názor. Nenechte si ujít ani první dobrodružství v knize Hilda a pidilidi.

Chcete si přečíst knihu?Hilda a parádní slavnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Pearson,. Číst Hilda a parádní slavnost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY