Kam se poděl můj sýr?

Kam se poděl můj sýr? - Kenneth Blanchard, | I15cajalco.com

...r? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně ... Kam se poděl můj sýr? - YouTube ... . Je to zábavný a poučný příběh o dvou myškách a dvou lidičkách žijících v Bludišti, kde hledají Sýr. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské ... Pak tato kniha „Kam se poděl můj Sýr?", autor: Spencer Johnson, M. D. Vás nakopne. Co takhle si přečíst pohádku, která j ... Kam zmizel můj sýr? - Johnson Spencer | Knihy Dobrovský ... . D. Vás nakopne. Co takhle si přečíst pohádku, která je nesmírně poučná? Nabízím malou ochutnávku. Kam se poděl můj starý plesnivý sýr? Myslím, že ho snědl a přežvýkal Alchymista, brrr. Za mě totiž jde o podobný styl á la Paulo Coelho a na podobné motivační kecy jsem dost přecitlivělá. František Hroník - Kam se poděl můj sýr? MotivP: http://www.motivp.com Virtuální kurzy: http://virtualnikurzy.cz Kam se poděl můj sýr? Autor: Blanchard, Kenneth a Johnson, Spencer Nakladatel: OneHotBook Pragma EAN: 8594051537490 ISBN: Interpret: Zahálka, Martin Popis: 1× CD MP3, česky Rok vydání: 2019 (1. vydání) Pak slyšel příběh „Kam se poděl můj Sýr?". Charlie říká, že se začal smát sám sobě a změnil svůj postoj. Uvědomil si, že jeho šéf jen „přemístil jeho Sýr". A tak se nové situaci přizpůsobil. Naučil se pravidla plaveckých disciplín a zjistil, že se cítí opět mladým. Jedná se o podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a...

INFORMACE

AUTOR
Kenneth Blanchard,
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam se poděl můj sýr?.pdf

POPIS

Zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich se nakonec vyrovná se změnou úspěšně a napíše na zeď bludiště, co se naučila. Až uvidíte nápis na zdi, naučíte se přistupovat ke změnám novým způsobem, jenž zmírní stres ve vašem životě. Knihu můžete přečíst za hodinu, ale její hluboká moudrost vám zůstane na celý život.

Chcete si přečíst knihu?Kam se poděl můj sýr? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kenneth Blanchard,. Číst Kam se poděl můj sýr? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY