Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví

Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví - Lidmila Hamplová | I15cajalco.com

... zdravotnictví, problematikou veřejného zdravotnictví na úrovni Evropské unie a České republiky, se zdravotními a sociálními determinantami ovlivňujícími zdraví populace, zdravotnickými systémy v rámci Evropské unie, s úlohou Světové zdravotnické organizace v podpoře zdraví a s jejími komunitními projekty ... Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví pro SZŠ ... ... . Kupte knihu Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví (Strejčková, Novotná, Uhrová) s 15 % slevou za 129 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další ku ... Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví - luxor.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví Kniha Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví(Lidmila Hamplová, Hamplová Lidmila) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Ebook elektronická kniha Výchova ke zdraví pro střední zdravotnické školy: - autor Čevela Rostislav, Čeledová Libuše, Dolanský Hynek - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Základní učebnice pro předmět Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví. Přináší poznatky z oblasti zdraví, metod výchovy ke zdraví, Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví 220,-Ihned ke čtení Koupit Učebnice přináší aktuální informace a poznatky z oblasti ochrany zdraví, prevence nemocí, zdravého životního stylu a veřejného zdravotnictví České republiky (ČR) a Evropské unie (EU)....

INFORMACE

AUTOR
Lidmila Hamplová
DIMENZE
11,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví.pdf

POPIS

Učebnice přináší aktuální informace a poznatky z oblasti ochrany zdraví, prevence nemocí, zdravého životního stylu a veřejného zdravotnictví České republiky (ČR) a Evropské unie (EU). Seznamuje s moderními metodami výchovy ke zdravotní gramotnosti v souladu s doporučeními Světové zdravotnické organizace (WHO). Je určena studentům bakalářských programů nelékařských zdravotnických oborů na vysokých školách a vyšších odborných školách. Publikace vysvětluje základní pojmy z oblasti veřejného zdravotnictví, problematiku veřejného zdravotnictví na úrovni EU a ČR. Seznamuje se zdravotními a sociálními determinantami ovlivňujícími zdraví populace, zdravotnickými systémy v rámci EU, s úlohou WHO v podpoře zdraví a s jejími komunitními projekty. Dále se věnuje národní zdravotní a sociální politice ČR, jejímu řízení, stávajícímu systému financování léčebně preventivní péče v ČR. Zmiňuje aktuální platné strategické dokumenty pro oblast podpory veřejného zdraví WHO, EU, ČR a platnou legislativu ve vztahu ke zdravotním službám a podmínkám jejich poskytování, ve vztahu k ochraně veřejného zdraví a k lékařským a nelékařským zdravotnickým povoláním. Učebnice se věnuje demografii a problematice zdravotního stavu populace ČR, statistickým ukazatelům, hodnocení a dlouhodobým vývojovým trendům a porovnává tento stav se zdravotním stavem populace vybraných států EU. Současně se kniha zaměřuje na determinanty a rizikové a protektivní faktory životního stylu a chování posilující či poškozující zdraví. Prezentovány jsou nejnovější metody výchovy ke zdravotní gramotnosti a výsledky studie věnované porovnání zdravotní gramotnosti obyvatel vybraných států EU včetně ČR. Zohledňuje úlohu zdravotnických pracovníků při zvyšování zdravotní gramotnosti populace a úspěšné komunitní projekty podpory zdraví dlouhodobě realizované v ČR, které zvyšováním zdravotní gramotnosti cílových skupin populace přispívají k posílení zodpovědnosti za vlastní zdraví obyvatel našeho státu.

Chcete si přečíst knihu?Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lidmila Hamplová. Číst Veřejné zdravotnictví a výchova ke zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY