Francouzské hedvábí

Francouzské hedvábí - Sandra L. Brown | I15cajalco.com

...děn televizní ... Kniha Francouzské hedvábí Přidat komentář ... Vyhledávání | ČSFD.cz ... . Jana92. 02. ledna. Jako vzdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout,super pribeh plny napeti,zvratu,romantiky a samozrejme jako vzdy necekane zakonceni :) ... Knihy - Autorka romantických románů. Sandra Lynn Brown se narodila 12. března 1948 ve Waco, v americkém státě Texas a vyrůstala ve Ft. Worth jako nejstarší... Francouzské hedvábí (TV film) Thriller, USA, 1994. Režie: Noel Nosseck Hrají: Susan Lucci, Lee Horsley. Další nal ... Sandra Brown knihy | Databáze knih ... . Režie: Noel Nosseck Hrají: Susan Lucci, Lee Horsley. Další nalezené záznamy. Francouzské pohlednice (1979) Francouzské pohádky (TV seriál) (1975) Francouzské polibky (TV film) (2006) Inzerát S - Francouzské hedvábí v okrese Teplice, cena 110Kč, od Carduelis.cann na Sbazar.cz. Popis: Ve Francouzském hedvábí stvořila Sandra Brown jednu ze svých nejpozoruhodnějších a nejoblíbenějších hrdinek. Claire Laurentová je majitelkou firmy na výrobu luxusního dámského prádla, jež má sídlo ve Francouzské čtvrti New Orleansu. Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Francouzské hedvábí - French Silk K PERSONALIZACI OBSAHU, POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A ANALÝZE NÁVŠTĚVNOSTI VYUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE. ... Francouzské hedvábí, autor: Sandra Brown, rok vydání: 2006. Antikvariát s více ne...

INFORMACE

AUTOR
Sandra L. Brown
DIMENZE
12,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Francouzské hedvábí.pdf

POPIS

Ve Francouzském hedvábí stvořila Sandra Brown jednu ze svých nejpozoruhodnějších a nejoblíbenějších hrdinek. Claire Laurentová je majitelkou firmy na výrobu luxusního dámského prádla, jež má sídlo ve Francouzské čtvrti New Orleansu. Když je zavražděn televizní kazatel Jack Wilde, stane se Claire jednou z hlavních podezřelých - právě její firmu totiž Wilde tepal ve svých plamenných kázáních, a navíc ji s ním spojuje jakési rodinné tajemství sahající hluboko do minulosti. Vyšetřováním vraždy je pověřen státní návladní Robert Cassidy. Podaří se mu prokázat Claiřinu nevinu? A nehraje při jeho pátrání přílišnou roli osobní zaujetí poté, co se do krásné a inteligentní Claire vášnivě zamiluje? Milostný příběh s detektivní zápletkou je jedním z vrcholů tvorby autorky, jejíž romány čtou miliony lidí na celém světě.

Chcete si přečíst knihu?Francouzské hedvábí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra L. Brown. Číst Francouzské hedvábí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY