Kolem světa za 80 stromy

Kolem světa za 80 stromy - Lucille Clerc | I15cajalco.com

... Ilustrace: Drori, Jonathan Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 15,5 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kolem světa za 80 stromy - Drori Jonathan | Knihy Grada ... . vydání) Grada Kolem světa za 80 stromy . Kniha - autor Jonathan Drori, 240 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka - od romantické role až po ty politováníhodné.Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu ... Cestou za 80 s ... Kolem světa za 80 stromy (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ ... ... .Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu ... Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu očarují zamilované Němce i hladové včely, dále se zastavíme na elegantníc h ulicích Londýna dlážděných dřevem eukalyptu a také v kalifornských lesích u vysokých sekvojí. Na každé zastávce se dozvíte neuvěřitelné, ale ... Kolem světa za 80 stromy - Jonathan Drori . Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v tét...

INFORMACE

AUTOR
Lucille Clerc
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Kolem světa za 80 stromy.pdf

POPIS

Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka – od romantické role až po ty politováníhodné. Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu očarují zamilované Němce i hladové včely, dále se zastavíme na elegantních ulicích Londýna dlážděných dřevem eukalyptu a také v kalifornských lesích u vysokých sekvojí. Na každé zastávce se dozvíte neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy – od mumifikovaných mnichů až po kozy šplhající na stromy a mírně radioaktivní ořechy. Každý strom doplňuje nádherná ilustrace Lucille Clercové. Richard Deverell, ředitel Královských botanických zahrad v Kew o knize napsal: "Úchvatné životopisy neobyčejných stromů. Každou stranou prosvítá úžas nad rozmanitostí světa přírody."

Chcete si přečíst knihu?Kolem světa za 80 stromy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucille Clerc. Číst Kolem světa za 80 stromy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY