Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik

Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik - Iva Bpušková, | I15cajalco.com

.... Vondráček, M. Machala); 11. Metabolismus cizorodých látek u rostlin (R ... Metabolismus léčiv a jiných xenobiotik ... . Podlipná); 12. Add tags for "Metabolismus léčiv a jiných xenobiotik". Be the first. Similar Items. Related Subjects: (5) Drugs -- Metabolism. Xenobiotics -- Metabolism. Biotransformation (Metabolism) Enzymes. MEDICAL / Pharmacology. Confirm this request. You may have already requested this item. Please select Ok if you would like to proceed with this ... Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik Autor: Bpušková, Iva a S ... Metabolizmus, metabolismus | Slovník cizích slov ... ... Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik Autor: Bpušková, Iva a Skálová, Lenka Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024619170 ISBN: 978-80-246-1917- Popis: 1× kniha, brožovaná, 162 stran, česky Rozměry: 21 × 29,5 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Určeno zejména studentům Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy. Základní informace o významu studia metabolismu léčiv a jiných xenobiotik, o metabolických přeměnách xenobiotik, o hlavních enzymech, které xenobiotika metabolizují a o faktorech, které tento metabolismus ovlivňují. Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik Bpušková, Iva; Skálová, Lenka Cena: 160 Kč (e-book) Metabolismus léčiv a jiných xenobiotik Skálová, Lenka; kolektiv Cena: 144 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah ... Monografie shrnuje základní poznatky o metabolismu cizorodých ...

INFORMACE

AUTOR
Iva Bpušková,
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik.pdf

POPIS

Monografie shrnuje základní poznatky o metabolismu cizorodých látek v organismu. Popisuje metabolické přeměny léčiv a jiných xenobiotik, hlavní biotransformační enzymy a transportní systémy, které se metabolismu xenobiotik účastní, a faktory, které tento metabolismus ovlivňují. Publikace je primárně koncipována jako studijní materiál pro studenty Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, avšak může být dobrým zdrojem základních informací také pro studenty a pracovníky z jiných medicínsko-biologických oborů.

Chcete si přečíst knihu?Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Bpušková,. Číst Metabolismus léčivých a jiných xenobiotik Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY