Lunární kalendář v každodenním životě

Lunární kalendář v každodenním životě - Gennadij Malachov | I15cajalco.com

...ní, co máte v 27. lunární den hledat, jste vy sami a následně své znalosti máte předávat jiným ... Lunární kalendář v každodenním životě ... . Horoskop 2020, Horoskop na tento týden Najdise.cz na rok 2020, 2021 online zdarma. Horoskopy na rok 2020, Horoskop Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy ... Lunární kalendář v každodenním životě. G. P. Malachov | Eugenika (2011) Jak žít po celý rok zdravě a šťastně v souladu s lunárními rytmy. Kniha je dělená podle dvanácti měsíců roku. Pro každý z nich se uvádí návod na očistu někt ... Lunární kalendář v každodenním životě - Říjen (október ... ... . Kniha je dělená podle dvanácti měsíců roku. Pro každý z nich se uvádí návod na očistu některého orgánu a principy léčby určité nemoci na základě bylinných receptů ... tel.723 617198 /email: [email protected] -- mírné opotřebení,dobrý stav -- Kniha podává návody,jak využívat lunární cykly v každodenním životě. zásilka do 500 gramů pod 5.cm /52kč zásilka od 500 gramů do 1.kg pod 5.cm / 55kč zásilka od 1.kg do 2.kg pod 5.cm /64kč zásilky od 1.kg do 2kg nad 5.cm / 91kč zásilka … Její šikovná příručka přináší zároveň praktický přehled o tom, jak magie funguje a jak ji můžeme využívat v každodenním životě. Naučíte se správně připravit oltář, opatřit si magické nástroje a zasvětit je, vytvářet a provádět kouzla a mnoho dalšího....

INFORMACE

AUTOR
Gennadij Malachov
DIMENZE
5,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární kalendář v každodenním životě.pdf

POPIS

Jak žít po celý rok zdravě a šťastně v souladu s lunárními rytmy. Kniha je dělená podle dvanácti měsíců roku. Pro každý z nich se uvádí návod na očistu některého orgánu a principy léčby určité nemoci na základě bylinných receptů. Dále se rozebírá ozdravné hladovění (každý měsíc jiný postup či jiná fáze delší hladovky), uvádějí se rady pro zdravé stravování a také náměty pro dosažení duševní pohody včetně meditací a pozitivního myšlení.

Chcete si přečíst knihu?Lunární kalendář v každodenním životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gennadij Malachov. Číst Lunární kalendář v každodenním životě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY