Stíny na pláži

Stíny na pláži - Carlos Victoria | I15cajalco.com

...y ČR. Libri prohibiti Carlos Victoria Stíny na pláži Ze španělských originálů přeložil a doslov napsal Petr Zavadil Fotografie na obálce ... Stíny na pláži - Carlos Victoria - Knihkupectví ArtMap ... ... Stíny na pláži Autor: Victoria, Carlos Nakladatel: Fra EAN: 9788086603827 ISBN: 978-80-86603-82-7 Překlad: Zavadil, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 188 stran, česky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2011 Stíny na pláži. Carlos Victoria. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Povídky jednoho z nejl ... Victoria, Carlos: Stíny na pláži - iLiteratura.cz ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Povídky jednoho z nejlepších kubánských exilových prozaiků klamou tělem. Místy až klasický střih často praská ve švech pod náporem krutých a silných vášní, které ... Povídky v souboru Stíny na pláži jsou jakoby uhlazenější než Arenasovo Než se setmí a Rosalesův Boarding Home, což jim však vůbec neubírá na síle výpovědi. V povídce Létavice se objevují všichni tři, i když pod jinými jmény, ale trochu poučenější čtenář je hned pozná. Inzerát Stíny na pláži. v okrese Liber...

INFORMACE

AUTOR
Carlos Victoria
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Stíny na pláži.pdf

POPIS

Povídky jednoho z nejlepších kubánských exilových prozaiků klamou tělem. Místy až klasický střih často praská ve švech pod náporem krutých a silných vášní, které zmítají jejich postavami. Jeden z nejlepších kubánských exilových spisovatelů směl na Kubě uveřejnit pouze jedinou povídku - v patnácti letech. Těžký život se odrazil i na jeho psaní. Aby sám nezešílel, musel je usměrnit do strohé formy. Přesto se najde málo autorů, kteří v sobě dokázali najít tolik pochopení pro narušené lidi. Carlos Victoria (1950, Camagu?ey-2007, Miami), jeden z nejvýraznějších prozaiků kubánského exilu z takzvané generace Mariel (podle přístavu, přes ktery v roce 1980 opustilo ostrov 125 000 lidí). Je autorem tří románů a tří povídkových souborů.

Chcete si přečíst knihu?Stíny na pláži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carlos Victoria. Číst Stíny na pláži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY