Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit

Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - Michal Vaněček | I15cajalco.com

...é vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním ... Iluze pravdy michal vanecek levně | Mobilmania zboží ... . Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá ... Iluze pravdy | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit Michal Vaněček Nakladatel: Cosmopolis 2019 Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Iluze pravdy - Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - Michal Vaněček. Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. Šéf odboru kybernetické kriminálky,... Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit. Marek dospívá k názoru, že má chuť si zahrát ještě jednu poslední vyšetřovací hru a společně s Bárou se vydávají po stopách kybernetického zločinu. V bezprostřední blízkosti neustálého nebezpečí jim jde o život, ale zároveň k sobě nacházejí cestu, kter...

INFORMACE

AUTOR
Michal Vaněček
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit.pdf

POPIS

Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. Šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, se chystá na odchod do penze. Těší se na klidné časy na svém statku v Posázaví. Před odchodem na odpočinek si nechá ještě odoperovat koleno u svého kamaráda ze studií. V nemocnici se však dějí podivné věci. Dojde k náhlému výpadku elektřiny, následně Marek dostává jiné prášky, než má. Poněkud zvláštním způsobem jej kontaktuje bývalá vedoucí oddělení informačního systému. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Pouští se do posledního pátrání ve svém životě, kde jde jemu i poněkud excentrické šéfce nemocničního IT doslova o krk. Jedinou záchranou pro ně zůstává, že i jejich protivníci budou nuceni uvěřit tomu, co jim tito dva profesionálové připraví za realitu. Příběh se odehrává v neurčitě nedaleké budoucnosti a vyvolává úvahy i obavy o tom, kam až může zajít manipulace s informacemi.

Chcete si přečíst knihu?Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Vaněček. Číst Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY