Odporné dětství a příšerní rodiče: Děsné české dějiny

Odporné dětství a příšerní rodiče: Děsné české dějiny - Vladimíra Krejčí | I15cajalco.com

...odějnice a boží inkvizitoři V. Krejčí, 2009 Koupit Koupit eknihu ... Strašná škola a hrozní učitelé - Vladimíra Krejčí ... ... . Odporné dětství a příšerní rodiče V. Krejčí, 2011 Děsné české dějiny. Encyklopédie a náučné knihy český Pre dievčatá Školák. Kniha Odporné dětství a příšerní rodiče, vhodná pre tínegerov. Český jazyk, cca 160 strán, paperback, bez poškodení ... Šumperk /ODPORNÁ FOTOGALERIE/ - Odporné dětství a příšerní rodiče. To je název třetí ze série knih, které pro oblíbenou edici Dě ... Děsné české dějiny, - 3,50 € od predávajúcej lilka78 ... ... . To je název třetí ze série knih, které pro oblíbenou edici Děsné české dějiny napsala šumperská autorka Vladimíra Krejčí. Děsivá kolekce 7 - Děsné dějiny - Odporné dětství a příšerní rodiče, Zanícené ná ... Odporné dětství a příšerní rodiče, Zanícené ná ... Děsné české dějiny. 70%. Průměr hodnocení Populárně-naučné ... Odporné dětství a příšerní rodiče (0. díl) 77% Pyskatí Habsburkov ... Václav Roháč (* 5. dubna 1966, Valtice) je český výtvarník a ilustrátor.Pochází z Valtic na Břeclavsku, žije a tvoří převážně v Praze, někdy na Moravě.. Ilustrační činnost. Ilustroval patnáct knih, je autorem několika komiksů a spoluautorem textu pohádkové knížky Poník jako sen.Vytvořil také ilustrace k...

INFORMACE

AUTOR
Vladimíra Krejčí
DIMENZE
10,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Odporné dětství a příšerní rodiče: Děsné české dějiny.pdf

POPIS

Štve vás vaše otravné dětství a vaši nudní rodiče? Myslíte si, že horší už to být nemůže? Jste si jistí, že by se vám bez rodičů a jejich věčného poučování žilo líp? Zkuste zodpovědět následující otázky: Chtěli vás rodiče někdy zapřáhnout do pluhu místo tažného vola, půjčit věřiteli, abyste odpracovali jejich dluhy, nebo obětovat bohům? Nechtěli?! Tak vidíte! V dřívějších dobách bývalo dětství daleko těžší. A v této knížce si můžete přečíst, jak žily děti v pravěku, ve středověku nebo v 19. století, jak na tom byli Němcová, Neruda, Smetana či Masaryk.

Chcete si přečíst knihu?Odporné dětství a příšerní rodiče: Děsné české dějiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimíra Krejčí. Číst Odporné dětství a příšerní rodiče: Děsné české dějiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY