Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa

Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa - Zdeněk Adam, | I15cajalco.com

...Vorlíček Podtitul: příběhy pacientů s komentářem psychologa Hledáte Maligní onemocnění, psychika a stres - příběhy pacientů s komentářem psychologa od Jeroným Klimeš,Zdeněk Adam,kolektiv autorů? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Maligní onemocnění, psychika a stres - Adam Zdeněk, Klimeš ... ... . 33 prodejen po celé ČR Alice Onderková • Aleš Čermák • Jiří Vorlíček Maligní onemocnění, psychika a stres. příběhy pacientů s komentářem psychologa. Zdeněk Adam • Jeroným Klimeš • Luděk Pour • Zdeněk Král . Alice Onderková • Aleš Čermák • Jiří Vorlíček Maligní onemocnění, psychika a stres V současné době vyšla v nakladatelství Grada nová kniha ... Maligní onemocnění, psychika a stres - Adam Zdeněk, Klimeš ... ... . příběhy pacientů s komentářem psychologa. Zdeněk Adam • Jeroným Klimeš • Luděk Pour • Zdeněk Král . Alice Onderková • Aleš Čermák • Jiří Vorlíček Maligní onemocnění, psychika a stres V současné době vyšla v nakladatelství Grada nová kniha autorů Z. Adam, J. Klimeš, L. Pour, Z. Král, A. Onderková, A. Čermák, J. Vorlíček. Kniha se zabývá méně často diskutovanou, nicméně velmi důležitou součástí léčby onkologických onemocnění, a to psychikou pacientů. Onkologické onemocnění je bezesporu vždy výrazným stresem jak pro pacienta samotného,... Maligní onemocnění, psychika a stres příběhy pacientů s komentářem psychologa Zdeněk Adam, Jeroným Klimeš, Luděk Pour, Zdeněk Král, Alice Onderková, Aleš Čermák, Jiří Vorlíček Kolektiv českých lékařských kapacit, vydal zajímavou publikaci s názvem Maligní onemocnění, psychika a stres plnou případových studií a příběhů ze života pacientů z onkologických ambulancí, ... psychika a stres. Podtitul: Příběhy pacientů s komentářem psychologa. Název: Maligní onemocnění, psychika a stres - příběhy pacientů s komentářem psychologa. Autor: Klimeš Jeroným, Adam Zdeněk, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Medicína, zdraví; ISBN: 978-80-271-2539-5. EAN: 9788027125395. Objednací kód: NH350064 Maligní onemocnění, psychika a stres — příběhy pacientů s komentářem psychologa Zdeněk Adam, Jiří Vorlíček, Aleš Čermák, Jeroným Klimeš, Z...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Adam,
DIMENZE
3,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa.pdf

POPIS

Publikace, která dosud na našem trhu výrazně chybí, se věnuje zejména následujícím okruhům otázek a problémů: * vliv chronického stresu a psychické nepohody na vznik nemocí, aneb „trápení přivolává nemoci, spokojenost je odhání" * rozhovor lékaře s pacientem a sdělení špatné zprávy * nádorová choroba je onemocněním celé rodiny * co se stane, když lékař nemocnému řekne „máte maligní nemocnění“ * deprese a patologická únava spojená s maligní nemocí * jak žít s vědomím „mám nádorové onemocnění“ * Proč někdy vázne komunikace nemocného se zdravým partnerem o nemoci a o emocích s ní spojených? A proč má někdy lékař pocit, že příbuzní nemocného nevnímají situaci, nebo lékaře tlačí do nějakého řešení? To a mnohé další najdete v publikaci, kterou sepsali naši přední odborníci.

Chcete si přečíst knihu?Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Adam,. Číst Maligní onemocnění, psychika a stres: příběhy pacientů s komentářem psychologa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY