Můj dům: učíme se hrou

Můj dům: učíme se hrou - Jitka Musilová | I15cajalco.com

...pení), kterou děti provede příběh malého Huga, který má zbrusu nový dům ... Učíme se hrou ... . ... které se rozhodly vzdělávat děti pomocí svých originálních výtvorů. Jejich filozofie je prostá: "Učíme děti hrou." Vymýšlí věci dle principů montessori „Já ... Můj dům učíme se hrou. ... Väzba brožovaná Rozmery 21x21 cm ISBN 9788090739208 EAN kód 9788090739208 Číslo produktu 224834. MŮJ DŮM je interaktivní knížka plná úkolů (stříhání, kreslení, lep ... Učíme se hrou - komplet - pipasik ... . MŮJ DŮM je interaktivní knížka plná úkolů (stříhání, kreslení, lepení), kterou děti provede příběh malého Huga, který má zbrusu nový dům. Vyzkouší si, jak domy vznikají a jak vypadá ... MŮJ ATLAS HUB je interaktivní knížka plná úkolů (stříhání, kreslení, lepení), která dětem pomůže nahlédnout do světa hub. Kromě různých úkolů najdou děti uprostřed i poznávací karty k dotvoření. Z nich je pak možné slepit LEPORELO, které se může hodit v lese při houbaření. Tato knížka je další z oblíbené řady \\"učíme se hrou\\". Najdete v ní rozmanité úkoly a hry podporující zábavnou formou myšlení a jemnou motoriku. Je cíleně zaměřena na schopnosti dětí předškolního věku - od 4 let. Veselé ilustrace jsou určeny nejen k prohlížení, ale i k vymalování a vyprávění. Zařazená pohybová cvičení jsou pro děti tohoto věku ... Jsme s Vámi od roku 1992. Firma INFOA vznikla v roce 1992 jako knižní nakladatelství. Již od svého vzniku se zaměřila především na jazykovědné publikace....

INFORMACE

AUTOR
Jitka Musilová
DIMENZE
9,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj dům: učíme se hrou.pdf

POPIS

MŮJ DŮM je interaktivní knížka plná úkolů (stříhání, kreslení, lepení), kterou děti provede příběh malého Huga, který má zbrusu nový dům. Vyzkouší si, jak domy vznikají a jak vypadá práce architekta. V brožurce jsou úkoly na zlepšení prostorové orientace, děti si samy zařídí domek i zahradu. Vše se pak spojí v modelu domečku.Knížka má rozměr 21x21cm a obsahuje 44 listů.Pro děti od 6-99 let. Vyrobeno v ČR.

Chcete si přečíst knihu?Můj dům: učíme se hrou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Musilová. Číst Můj dům: učíme se hrou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY