Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit

Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - Michal Vaněček | I15cajalco.com

...ůslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním ... Iluze pravdy michal vanecek levně | Mobilmania zboží ... . Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Iluze pravdy - Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - Michal Vaněček. Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. Šéf odboru kybernetické kriminálky,... Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit. Marek dospívá k názoru, že má chuť si zahrát ještě jednu poslední vyšetřovací hru a společně s Bárou se vydávají po stopách kybernetického zločinu. V bezprostřední blízkosti neustálého nebezpečí j ... Iluze pravdy | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . V bezprostřední blízkosti neustálého nebezpečí jim jde o život, ale zároveň k sobě nacházejí cestu, která pro oba není ... Iluze pravdy — Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit. Michal Vaněček. Grada Publishing. V nedaleké budoucnosti je šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, téměř proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje. Že téměř všechno, co se dá najít na internetu ... Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Iluze pravdy - Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit. Michal Vaněček. kniha V nedaleké budoucnosti je šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, téměř proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá na Iluze pravdy - Michal Vaněček od authora Michal Vaněček a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz . Více informací od 210 Kč ... Hledáte Iluze pravdy - Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit od Michal Vaněček? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Pouští se do posledního pátrání ve svém životě, kde jde jemu i poněkud excentrické šéfce nemocničního IT doslova o krk. Kniha Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Iluze pravdy: Pravda je to... Ebook elektronická kniha Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit - autor Vaněček Michal - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. V nedaleké budoucnosti je šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, téměř proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zji Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokument...

INFORMACE

AUTOR
Michal Vaněček
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit.pdf

POPIS

Strhující thriller z nedaleké budoucnosti. Šéf odboru kybernetické kriminálky, plukovník Marek, se chystá na odchod do penze. Těší se na klidné časy na svém statku v Posázaví. Před odchodem na odpočinek si nechá ještě odoperovat koleno u svého kamaráda ze studií. V nemocnici se však dějí podivné věci. Dojde k náhlému výpadku elektřiny, následně Marek dostává jiné prášky, než má. Poněkud zvláštním způsobem jej kontaktuje bývalá vedoucí oddělení informačního systému. Marek je proti své vůli zatažen do spletité hry, v níž zjišťuje, že pravda prakticky neexistuje, že téměř všechno, co se dá najít na internetu, prochází důslednou kontrolou a zejména úpravami a zkreslováním. Zjišťuje, že pravda je pouze to, čemu jsou lidé ochotni uvěřit. Pouští se do posledního pátrání ve svém životě, kde jde jemu i poněkud excentrické šéfce nemocničního IT doslova o krk. Jedinou záchranou pro ně zůstává, že i jejich protivníci budou nuceni uvěřit tomu, co jim tito dva profesionálové připraví za realitu. Příběh se odehrává v neurčitě nedaleké budoucnosti a vyvolává úvahy i obavy o tom, kam až může zajít manipulace s informacemi.

Chcete si přečíst knihu?Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Vaněček. Číst Iluze pravdy: Pravda je to, čemu jste ochotni uvěřit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY