Logopedie pro nejmenší

Logopedie pro nejmenší - Irena Šáchová | I15cajalco.com

...ech věkových kategoií. Zabývá se problémy od nejdrobnějších řečových vad, např ... LOGOPEDIE | Didaktické pomůcky a hračky - Amosek.cz ... . chybná výslovnost jedné hlásky, až po masivní řečové poruchy či naprostou nemluvnost. S léčbou řečových vad pomáhají různé pomůcky, které nabízíme v několika kategoriích. Logopedie není jen nácvik správné výslovnosti. Je to i podpora komunikačních dovedností, a ty je možné začít trénovat již v raném věku. Pro rodiče, kteří chtějí předcházet případným řečovým obtížím u svých d ... Logopedie pro děti | Logopedické hry, cvičení a motivační ... ... . Pro rodiče, kteří chtějí předcházet případným řečovým obtížím u svých dětí, jsme připravili pracovní sešit plný cv Předškoláci.cz - magazín pro učitelky i rodiče (staženo 15080× ) NašeBatole.cz - magazín pro maminky, o dětech do 3 let (staženo 4911× ) MojeBříško.cz - magazín pro nastávající maminky (staženo 3923× ) Pracovní listy zdarma ke stažení (365+1 pracovních listů na celý rok) Pracovní listy 12 prosinec (staženo 51811× ) Logopedie, kterou jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci, mě už pěkných pár let doprovází životem. Od roku 2013 jsem pracovala jako logoped na intenzivních logopedických pobytech pro děti s narušeným vývojem řeči a koktavostí a ná...

INFORMACE

AUTOR
Irena Šáchová
DIMENZE
9,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Logopedie pro nejmenší.pdf

POPIS

Logopedie není jen nácvik správné výslovnosti. Je to i podpora komunikačních dovedností, a ty je možné začít trénovat již v raném věku. Pro rodiče, kteří chtějí předcházet případným řečovým obtížím u svých dětí, jsme připravili pracovní sešit plný cvičení, jež se zaměřují na porozumění mluvené řeči, rozvoj časoprostorové orientace či zlepšování pohyblivosti mluvidel. Nechybí dechová a rytmizační cvičení či úkoly na procvičování grafomotoriky.

Chcete si přečíst knihu?Logopedie pro nejmenší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Šáchová. Číst Logopedie pro nejmenší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY