Falešná manželka

Falešná manželka - Julia Quinnová | I15cajalco.com

... tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky ... Falešná manželka / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Falešná manželka Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost - vydává se ... Falešná manželka - Quinnová, Julia ; Cecilie Harcourtová se ocitá v neleh ... Falešná manželka / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... ... Falešná manželka - Quinnová, Julia ; Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: ... Falešná manželka Autor: Quinnová, Julia Nakladatel: Ikar EAN: 9788024938684 ISBN: 978-80-249-3868-4 Originál: The Girl WIth The Make-Believe Husband Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Falešná manželka od Julia Quinn? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Falešná manželka (Julia Quinn). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Recept Falešná manželka 2 (Hodnoceno 1x) pepicek Do oblíbených Chci uvařit Tisk. Postup. Řádně promí­cháme a do misky kla­deme vrstvičku této mí­chanice, plátek masa až do vyčerpání všeho, končíme tou matlou. Vše zalijeme olejem, pomůžeme mu, aby se dostal i mezi plátky masa, a necháme alespoň 24 hodin ule­žet. Záznam kocnertu kapely Falešná karta na festivalu Folkové Chvojení 2016. Odebírejte kanál Koncerty Českého rozhlasu: http://rozhl.as/odebirejte. Kupte knihu Falešná manželka (Julia Quinnová) s 20 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky kn...

INFORMACE

AUTOR
Julia Quinnová
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná manželka.pdf

POPIS

Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost – vydává se přes Atlantik, pevně rozhodnuta najít svého bratra a vyléčit jej. Nenachází však bratra, ale jeho nejlepšího přítele, hezkého důstojníka Edwarda Rokesbyho. Je v bezvědomí a nutně potřebuje její pomoc. Cecilie přísahá, že s ním zůstane a zachrání mu život, i kdyby to znamenalo malou lež. Když se Edward po šesti měsících probere, je více než zmatený. Jeho vzpomínky jsou velmi mlhavé, a když mu všichni tvrdí, že Cecilie je jeho žena, tak tomu věří. V okamžiku pravdy však může mít Edward pro novou paní Rokesbyovou několik překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Falešná manželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Quinnová. Číst Falešná manželka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY