Dracula, má láska

Dracula, má láska - Syrie Jamesová | I15cajalco.com

... Dracula podal Míne ohľadom Lucy, mi prišli veľmi známe - sama som uvažovala po dočítaní originálneho Draculu od Stokera, či ju vlastne nezabila tá transfúzia, atď ... PDF Bram Stoker Dracula ... . Dracula, má láska Syrie Jamesová Nakladatel: Ikar 2011 Dracula od Coppoly těží z několika fiktivních pravd, které po mnoha adaptacích vznikly. Mezi ně patří charaktery postav, které jsou měněny a některé události se časem naprosto vynechali, tudíž vytahuje ze zbytků Draculy to nejlepší a spojuje to s nejlepšími herci, které mohl sehnat. 'Dracula, My Love' is the third novel by acclaimed Hollywood screenwriter (turned novelist), Syrie James. As the title suggests, James's novel is a retelling of Bram Stoker's ... Jsi Muj Pan - YouTube ... . 'Dracula, My Love' is the third novel by acclaimed Hollywood screenwriter (turned novelist), Syrie James. As the title suggests, James's novel is a retelling of Bram Stoker's original Gothic tale. Our protagonist is Mina Harker, who is recounting a time in her life when everything wa...

INFORMACE

AUTOR
Syrie Jamesová
DIMENZE
12,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Dracula, má láska.pdf

POPIS

Uznávaná spisovatelka historických románů Syrie Jamesová se chopila proslavené literární klasiky Brama Stokera Dracula a bravurním způsobem ji převyprávěla očima ženy. Nesmrtelný mýtus získal romantické a smyslné obrysy…Mína Harkerová je rozpolcená mezi dvěma muži. Přestože upřímně a oddaně miluje svého manžela, Jonathana Harkera, který téměř zahynul při známých děsivých událostech v Transylvánii, je zároveň neodvratně přitahována k charismatickému, ale nebezpečnému panu Wagnerovi. Brzy se ukáže, kým tajemný cizinec ve skutečnosti je, avšak pro Mínu, která v sobě poprvé objevila skutečnou vášeň, je již pozdě.

Chcete si přečíst knihu?Dracula, má láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Syrie Jamesová. Číst Dracula, má láska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY