Falešná manželka

Falešná manželka - Julia Quinnová | I15cajalco.com

...tí a citem, že ten čas uplynul, aniž ... Falešná manželka / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... ... Recept, podle kterého se vám Falešná manželka zaručeně povede, najdete na Labužník.cz. Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů. Falešná manželka - tahle kniha je skvělá volba pro romantické duše. Uvnitř knihy se skrýrá krásný romantický příběh, při kterém se budete smát, možná si i pobrečíte, ale hlavně si u ní skvěle oddychnete, jelikož se jedná o nenáročné čtení, ideální v horkých dnech k vodě. Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehk ... Falešná manželka / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Falešná manželka Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích ...

INFORMACE

AUTOR
Julia Quinnová
DIMENZE
8,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná manželka.pdf

POPIS

Cecilie Harcourtová se ocitá v nelehké životní situaci. Její bratr je těžce zraněn ve válce v koloniích a ona se najednou musí o sebe postarat sama. Zdá se, že má jen dvě volby: zůstat sama a stát se starou pannou, nebo se výhodně vdát. Cecilie si překvapivě vybírá třetí možnost – vydává se přes Atlantik, pevně rozhodnuta najít svého bratra a vyléčit jej. Nenachází však bratra, ale jeho nejlepšího přítele, hezkého důstojníka Edwarda Rokesbyho. Je v bezvědomí a nutně potřebuje její pomoc. Cecilie přísahá, že s ním zůstane a zachrání mu život, i kdyby to znamenalo malou lež. Když se Edward po šesti měsících probere, je více než zmatený. Jeho vzpomínky jsou velmi mlhavé, a když mu všichni tvrdí, že Cecilie je jeho žena, tak tomu věří. V okamžiku pravdy však může mít Edward pro novou paní Rokesbyovou několik překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Falešná manželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Quinnová. Číst Falešná manželka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY