Reflexologie: názorné masážní techniky

Reflexologie: názorné masážní techniky - Antonio Maglio, | I15cajalco.com

...ohatě ilustrovaná kniha o léčebné metodě spočívající v tlaku na určitá místa na chodidle a jejich masáži ... Kniha: Manuál reflexologie - Pauline Wills | Knihy.ABZ.cz ... ... Reflexologie: názorné masážní techniky Antonio Maglio, Dalia Piazza Nakladatel: Alpress 2011 Dům knihy.cz > Knihy > Zdraví > Reflexologie. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Reflexologie. Názorné masážní techniky. MAGLIO Antonio, PIAZZA Dalla. Info: Alpress, 2011 (1.) - váz., 180 str. Reflexologie Názorné masážní techniky Antonio Maglio, Dalia Piazza. B ... Kniha: Reflexologie - názorné masážní techniky ... . Info: Alpress, 2011 (1.) - váz., 180 str. Reflexologie Názorné masážní techniky Antonio Maglio, Dalia Piazza. Běžná cena: 349 Kč ... Reflexologie: porovnaj ceny v 1 obchode od 15.09 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp REFLEXOLOGIE: NÁZORNÉ MASÁŽNÍ TECHNIKY (ANTONIO MAGLIO, DALIA PIAZZA) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Reflexologie Názorné masážní techniky Dalia Piazza, Antonio Maglio. 179,00 Kč ... Dotýkáte-li se nohou, dotýkáte se duše. Čínské přísloví výstižně říká: Kromě toho masáž odstraňuj Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Reflexologie Manuál reflexologie obsahuje názorné fotografie, diagramy reflexních bodů a jednoduché instrukce. Názorné obrázky ukazují, jak se všechny vnitřní struktury těla a orgánů zrcadlí v reflexních bodech na nohou a rukou. Autorka je uznávanou reflexologickou terapeutkou a praktikuje a učí i terapii barvami. Reflexologie a terapie barvami pro optimální tělesnou pohodu a zdraví Dozvíte se, jak správně provádět tlakové a masážní techniky pro ošetření celého těla a tím zmírnit nejrůznější chronické potíže. Naučíte se, jak se zbavit stresu a zmírnit běžné neduhy díky tomuto účinnému holistickému léčení, které ... Reflexologie a terapie barvami pro optimální tělesnou pohodu a zdraví Dozvíte se, jak správně provádět tlakové a masážní techniky pr...

INFORMACE

AUTOR
Antonio Maglio,
DIMENZE
12,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Reflexologie: názorné masážní techniky.pdf

POPIS

Srozumitelně napsaná a bohatě ilustrovaná kniha o léčebné metodě spočívající v tlaku na určitá místa na chodidle a jejich masáži vás seznámí s umístěním hlavních žláz a orgánů, jednotlivými reflexními zónami i potřebnými masážními technikami. Těmi se dají léčit běžné obtíže, jako například nespavost, bolest hlavy, špatné zažívání nebo ischias. Kromě toho masáž odstraňuje stres, uvolní svalové a duševní napětí. Čínské přísloví výstižně říká: Dotýkáte-li se nohou, dotýkáte se duše.

Chcete si přečíst knihu?Reflexologie: názorné masážní techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonio Maglio,. Číst Reflexologie: názorné masážní techniky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY