Papuánská Velká noc

Papuánská Velká noc - Filip Breindl | I15cajalco.com

... oblasti a líčí oslavu Velikonoc v ostrovní provincii… Papuánská Velká noc Autor: Breindl, Filip Nakladatel: Cesta EAN: 9788072951321 ISBN: 978-80-7295-132-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Papuánská Velká noc - Breindl Filip | Artforum ... ... . vydání) Papuánská Velká noc připomíná cestu do Oceánie, kde dokumentoval činnost katolických misionářů ve státě Papua-Nová Guinea. Čtenářům přibližuje, jak se hlásání evangelia spojuje s pomocí ve vzdělávací, zdravotnické a sociální oblasti a líčí oslavu Velikonoc v ostrovní provincii Východní Nová Británie, kde ... Papuánská Velká noc připomíná cestu do O ... Pôst a Veľká noc v rodine levně, cena 125 Kč | Srovnání ... ... . Čtenářům přibližuje, jak se hlásání evangelia spojuje s pomocí ve vzdělávací, zdravotnické a sociální oblasti a líčí oslavu Velikonoc v ostrovní provincii Východní Nová Británie, kde ... Papuánská Velká noc připomíná cestu do Oceánie, kde dokumentoval činnost katolických misionářů ve státě Papua-Nová Guinea. Čtenářům přibližuje, jak se hlásání evangelia spojuje s pomocí ve vzdělávací, zdravotnické a sociální oblasti a líčí oslavu Velikonoc v ostrovní provincii Východní Nová Británie, kde ... Papuánská Velká noc. katalogové číslo: G.03. Kniha Filipa Breindla, který zde den po dni popisuje průběh dokumentační cesty organizované PMD na Papuu-Novou Guineu. Jednotlivé kapitoly cestovního deníku doplňují autentické fotografie. Košík. > Papuánská Velká noc-16% sleva. Kniha: Papuánská Velká noc Autor: Filip Breindl. Cestovní deník třítýdenního pobytu v Oceánii. Autor seznamuje s exotickou zemí, kterou Papua-Nová Guinea i dnes pro běžného čtenáře představuje. Věnuje se církevním reáliím a Papuánská Velká noc - čtení na začátek léta 11. srpna 2008 Čtení na pokračování , Archiv článků slovo Autor: Filip Breindl Od 20. června 2011 připomíná Čtení na pokračování výpravu Papežských misijních děl na Papuu-Novou Guineu z roku 2008. Druhý z cestovních deníků redaktora Radia Proglas Filipa Breindla. Papuánská Velká noc připomíná cestu do Oceánie, kde dokumentoval činnost katolických misionářů ve státě Papua-Nová Guinea. PAPUÁNSKÁ VELKÁ NOC: Breindl, Filip. Kód skladu 978-80-7295-132-1. Typ: Nový produkt. Nakladatelství Cesta vydává druhý z cestovních deníků redaktora Radia Proglas Filipa Breindla. Papuánská Velká noc připomíná cestu do Oceánie, kde dokumentoval činnost katolických misionářů ve státě Papua-Nová Guinea. Papuánská velká noc - Boží milosrdenství pro Novou Guineu - předposlední část - 19. část Poslechnout Cyklus: Čtení na pokračování Premiéra: 28. 08. Kniha Papuánská Velká noc. Nové objednávky v e-shopu Proglasu budeme vyřizovat po odeznění opatření kvůli koronaviru. Děkujeme za pochopení. Klubová cena. Nakladatelství Cesta vydává druhý z cestovních den...

INFORMACE

AUTOR
Filip Breindl
DIMENZE
12,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Papuánská Velká noc.pdf

POPIS

Druhý z cestovních deníků redaktora Radia Proglas Filipa Breindla. Papuánská Velká noc připomíná cestu do Oceánie, kde dokumentoval činnost katolických misionářů ve státě Papua-Nová Guinea. Čtenářům přibližuje, jak se hlásání evangelia spojuje s pomocí ve vzdělávací, zdravotnické a sociální oblasti a líčí oslavu Velikonoc v ostrovní provincii Východní Nová Británie, kde společenství věřících prožilo oslavu Zmrtvýchvstání v kulise činné sopky. Publikaci doplňuje obrazová příloha, mapy a základní údaje o oceánské zemi.

Chcete si přečíst knihu?Papuánská Velká noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Breindl. Číst Papuánská Velká noc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY